Jump to content
IGNORED

Da li je alkohol dobar ili loš?


Amelija

alkohol  

57 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

1 minute ago, banecare1 said:

 ako su ti to pijani grehovi ti si jedna dusica i andjeo. 

 

 

grešim ja itekako ali trezan

 

pokušavam se setiti nečeg onako pod nekim dejstvom

 

Link to comment

mene bi stalno trebalo držati pripitu, sve obožavam, sve mi se sviđa, svaku muziku slušam ... 

brat od rođenog strica skroz kontra, čim popije sedne u kamion, blokira Ibarsku i ako se ne pobije sa bar 15 ljudi ništa nije uradio. Prestao da pije ima 15g al dotle nema kome nije preseo. Čudno je što taj nije bio alkos, mogao je da ne pije uopšte mesecima pa napravi belaj. Jednom mu se priviđali vanzemaljci.

Moj rođeni, popije rakijicu - dve max, spava kao beba, nikad ga nisam videla pijanog kao ni oca. Majka je druga priča, ona je demonstrativo-scenski pijanac po potrebi.

 

  • Wub 3
  • Haha 2
Link to comment
4 hours ago, francuski sobar said:

E da migrene su zejebane. Za forum možda i zajebanije :happy:

Ne bih znala. Ja u tim svetim trenucima uglavnom grlim wc šolju i povraćam, boli me zvuk i svetlost (ekrana) i nisam baš u stanju da sklapam rečenice.

Ali zato kad prokrastiniram…

Black And White Vampire GIF

  • Wub 1
Link to comment
9 hours ago, Milošica said:

Daj čoveku alkohol da vidiš kakav je.

 

Nisam siguran da bih se složio, imao sam, na primer, prijatelja koji je bio skroz blage naravi, ali preda mnom nikad nije pio ništa žestoko, jer bi (navodno) od toga skroz pobesneo.

 

 

Alkohol je baš zbog toga i interesantan, na različite ljude deluje na različite načine, pa ima dosta slučajeva gde i prilično "slabo" piće uništi čoveka i fizički i mentalno.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Bude mi zao, kad ostane na dnu ili polu prazna-polu puna flasa ili tek naceta neodlučna... Zato imam samo ono sto nije pitko, uvek neki bitteri, amari vise u kredencu a pivo-dva na dan. Ako naleti nesto pitko (viski-votka-dzin-rum) sakrijem od samog sebe. Vino samo u drustvu

Link to comment
  • 1 month later...
On 12. 11. 2023. at 12:30, Milošica said:

Daj čoveku alkohol da vidiš kakav je.

kaze se daj mu rakije da vidis kaki je..:fantom:

 

lm, sve sto se uzima sa merom nije stetno, u velikim kolicinama ni voda ne valja.. pametnom dosta..:fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...