Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sad kad je prošao rok mogli bi izbaciti karte na sto da bude zanimljive praćenje. :)38 poena + sirigu, lam, alba, pirlo, švajni, alaba, miler....mesi ostao na klupi.

Link to comment

Bobe provaljen si :P Sve anticipirano. Sumnjam da ce Messi i ulaziti osim neke katastrofe. Inace ja umalo ne kupih Alexisa mesto Messija, huh...Dakle Muller+Lahm vs Xavi+Dante. Ostalo sve isto.edit: Au, Sirigua prevideh. Onda i on, 4 razlike.

Edited by ducca
Link to comment

61-57Bese +6 u prvoj? :cool:No sacekajmo oficijalne rezultate (koliko vidim nisu Schweiniju uracunali asistenciju). Realno sam odigrao revans kao picka, gore od Barselone, gledao da zatvorim onih +6 i na kraju strepeo do zadnjeg minuta.

Edited by ducca
Link to comment

Nisu mi radile izmjene, valjda ce automacke™ ovaj put biti odradjene jer nista nisam dirao a ako se to desi dobio sam 10 razlike odnosno 2 ukupno i provukao se kroz iglene usi™

Link to comment
61-57Bese +6 u prvoj? :cool:No sacekajmo oficijalne rezultate (koliko vidim nisu Schweiniju uracunali asistenciju). Realno sam odigrao revans kao picka, gore od Barselone, gledao da zatvorim onih +6 i na kraju strepeo do zadnjeg minuta.
Ma dobio si definitivno, a i zaslužio si. Iskrene čestitke i sve najbolje u nastavku. Super okršaj, pravi 1 muški fajt, uzbuđenja do samog kraja i na kraju pobeda za 2 razlike. :)

Link to comment
Nisu mi radile izmjene, valjda ce automacke™ ovaj put biti odradjene jer nista nisam dirao a ako se to desi dobio sam 10 razlike odnosno 2 ukupno i provukao se kroz iglene usi™
Haha, bravo za mene i transfer kojim sam otisao u - 2 boda da bih kupio Schmelzera koji je doneo 0. Nakon tog transfera sam jos iskusno prebacio traku sa Reusa na Lewandowskog. Majstor.Kako god, nadam se da ces se uozbiljiti u predstojecim mecevima, da ne bude da sam ispao od luzera :)
Link to comment

E izbio sam na drugo mestu u klasiku, dajte da banujemo više tog klena jer se ne odaziva! :naughty:Inače sa 124 poena iz ove 2 runde imam drugi najbolji skor od svih polufinalista. Slabiji jedino od ducinih 126.... <_<

Edited by bob loblaw
Link to comment
E izbio sam na drugo mestu u klasiku, dajte da banujemo više tog klena jer se ne odaziva! :naughty:
Krajnje je vreme. Neka moderator odreaguje evilsmile.gif
Ma dobio si definitivno, a i zaslužio si. Iskrene čestitke i sve najbolje u nastavku.Super okršaj, pravi 1 muški fajt, uzbuđenja do samog kraja i na kraju pobeda za 2 razlike. :)
Danke, danke. Nista manje nisi ni ti zasluzio da prodjes, samo sam imao vise srece na kraju. Obicno kukam al eto sad se pokrivam usima :)Inace, vec u 1/4 finalu su timovi imali po 7-8 istih igraca, mogu samo da zamislim kako ce biti u polufinalu. I tu dolazimo i do pitanja finala - moze se lako desiti da timovi imaju iste potpuno igrace, ili da jedan odlucuje, sto je sranje. Mozda treba smisliti nesto za finale sto bi bilo prihvatljivo i dalo dodatnu draz... Edited by ducca
Link to comment

^^Meni je h2h samo propratna zajebancija a classic real deal, pa se obično i ne nerviram mnogo....što je odlično jer bih sve živce iskidao. :dry:Evo ove godine prvi put se ozbiljno ložim na jedan h2h (premier liga naravano, zbog formiranja 2 lige) i ubija me od kurca iz kola u kolo. Trenutno sam dvadeseti sa ovom poslednjim pobedom koju sam ostvario, ali cenim da ću 80% da ga izduvam na kraju jer mi u tom pravcu ide cela sezona...a da se gleda classic tu brigu bih prebrinuo tamo negde u januaru. :(

Edited by bob loblaw
Link to comment
Haha, bravo za mene i transfer kojim sam otisao u - 2 boda da bih kupio Schmelzera koji je doneo 0. Nakon tog transfera sam jos iskusno prebacio traku sa Reusa na Lewandowskog. Majstor.Kako god, nadam se da ces se uozbiljiti u predstojecim mecevima, da ne bude da sam ispao od luzera :)
A ja sto sam uveo onog Nunkea i time ponistio Zlatana sa klupe u prvoj?Nemojmo se zavaravati, da se nisam zajebavao bilo bi 20 razlike :fantom:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...