Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

sta bi sa ppp ligom u pogadjalici?
Na match predictoru mi bezis za skromih 3000 poena :DU Avg ligi sam drugi, sa zaostatkom od 600ak poena za prvim. Inace, u PPP ligi 4 aktivna, u Avganistanu 9 :0.6:
Link to comment
  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

sta bi sa ppp ligom u pogadjalici?
Sto sta bi, vodis u njoj. Ima nas izgleda samo cetvoro aktivnih, ali to ne umanjuje tvoje pogadjalacke sposobnosti. :) Ja sam par puta prosle sezone koristila retardiranost pogadjalice i mogucnost promena predikcija u toku utakmica, ali me smorilo, ispalo da vise pazim na to nego sto pratim utakmice. Od tada ostavljam onako kako sam stavila pre pocetka.I moji u revijalnim mecevima u ovom i prethodnom kolu bolji nego onda kad je trebalo.
Link to comment

Meni se onda nesto zabagovalo posto mi se nije videla PPP liga. Nisam mislio da seirim.A skroz je retardirano to sto moze da se menja kad god. Pogotovu sto kao dele neke nagrade i slicno.Inace danas katastrofalnih 40 bodova. Igraci se demotivisali nakon ispadanja pa su sa drugog skliznuli na sesto mesto :(

Link to comment

Dok ti petom bezis cela 2 <_<Btw ko je izvesni Klon na parce koji je prvoplasiran? Ako se ne prijavi do deadline-a u utorak ja sam za to da bude eliminisan. Koja poenta PPP lige ako pobednik bude neki outsajder, ipak treba ovde da padnu prozivancije posle... :fashisto:

Link to comment

Apelujem da se u ime pravog forumaskog fantasy duha sve informacije oko Mesijevog igranja/neigranja ljubomorno sacuvaju za sebe. Ko ne bude lenj i pokaze jednu ambicioznost i istrazivacki duh neka i profitira. evilsmile.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...