Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kapiten iz svlacionice kapitenski :wub:edit: i Hoakin dao gol cime je malo ublazio sjeban CS Vajdenfeleru i Smelceru. Problem je medjutim sto nisam vidio da je Vidal suspendovan tako da sad nemam nijednog igraca Juvea a dvoumio sam se da li da ostavim njega il' Bonucija, slepac™

Edited by Feindouno
Link to comment

Au, jbte! Otisao da zanimam tegovima, racunam nista bitno se nece dogoditi... Roni kapiten, Rojs, Eliseu :lol:I Felipe Santana :Hail:

Edited by nbg4ever
Link to comment

52pSantani su i asistenciju dali :DSamo Vajdenfeler i Smelcer podbacili. Santana, Rojs, Isko, Eliseu i Ronaldo - 50 poena! Kad posmislim da sam ispao u grupi zbog jednog boda koji je zafalio bese muslinu ili mauciju, u medjusobnom dvoboju. Kakvog ste igraca oterali :cry:

Link to comment

2 komada, - 2, tebi bi valjda trebalo - 2 zato sto si preneo free transfer iz pretodne runde, nisam siguran kako funkcionise sa prenosenjem transfera...Inace nije mi najjasnija asist. za Isca, zakleo bih se da je Santana izbio loptu na nogu Joaquina kod prvog gola. Poen je razlike sad u totalu. Sutra Xavi+Dante protiv Muller+Lahm.

Edited by ducca
Link to comment
52pSantani su i asistenciju dali :DSamo Vajdenfeler i Smelcer podbacili. Santana, Rojs, Isko, Eliseu i Ronaldo - 50 poena! Kad posmislim da sam ispao u grupi zbog jednog boda koji je zafalio bese muslinu ili mauciju, u medjusobnom dvoboju. Kakvog ste igraca oterali :cry:
Ćuti, ja ispo u grupi gde smo svi imali po 6 bodova, a poslednji meč sam izgubio 1 razlike zbog nekog bezveznog transfera.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...