Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo da ostane zabeleženo da sam Moći i definitivno poklonio drugo mesto (prvi je Klen, na šta bi to ličilo da sad izbacimo čoveka :P) zbog nemogućnosti da adekvatno fantaziram iz šume......dok istražujem alternativna stanja svesti. <_<

Edited by bob loblaw
Link to comment
  • 3 weeks later...

Samo da obavijestim Feia da su Sokolovici UTD spremni za veliko finale i uzimanje duple krune ove sezone.Raspored igrača na terenu biće krajnje ofanzivan sa taktikom 3-4-3, dok će odnos predstavnika klubova biti 7-4 u korist ....Pa neću baš sve da ti otkrijem Fei :PVidim da će tebi biti potrebno svih 6 transfera da popuniš tim. Ja imam jednu aktivnu izmjenu, za svaki slučaj. Cijenim da će nam špicevi biti identični i da ćemo imati do 3 različita igrača. Nijanse i sreća će odlučivati.Inače, tek sad sam provalio da si sa 21. (dvadeset prvim!!!!) skorom u ligi ušao u finale. Jebote, pa ti si dijete sreće, a najviše kukaš na forumu. :cool: (mora se malo zaoštriti sa izjavama pred početak meča)

Link to comment

I ti si lud što pišeš da ga podsetiš možda bi zaboravio kao što kuka svako kolo :fantom:Inače ja igram sa nekim likovima klasik u pare i ja i jos jedan imamo isti broj bodova tako da će finale biti fešta za našu borbu za prvo mesto.

Edited by Moća
Link to comment

Ma opušteno Moćo!Ako ništa, siguran sam da ćeš navijati za mene svim srcem, kako bi ga mogao zajebavati čitave godine.Poraz u finalu i selidba u Championship, pa to je zicer da mu dušu uzmeš :thumbup:

Link to comment
Samo da obavijestim Feia da su Sokolovici UTD spremni za veliko finale i uzimanje duple krune ove sezone.Raspored igrača na terenu biće krajnje ofanzivan sa taktikom 3-4-3, dok će odnos predstavnika klubova biti 7-4 u korist ....Pa neću baš sve da ti otkrijem Fei :PVidim da će tebi biti potrebno svih 6 transfera da popuniš tim. Ja imam jednu aktivnu izmjenu, za svaki slučaj. Cijenim da će nam špicevi biti identični i da ćemo imati do 3 različita igrača. Nijanse i sreća će odlučivati.Inače, tek sad sam provalio da si sa 21. (dvadeset prvim!!!!) skorom u ligi ušao u finale. Jebote, pa ti si dijete sreće, a najviše kukaš na forumu. :cool: (mora se malo zaoštriti sa izjavama pred početak meča)
I kod mene je 7-4 tako da opusteno. Imao bih i ja zamjenu da Gece igra al ok je, mogu i sa desetoricom ako zatreba.Ako si zavrsio sa transferima mozemo da postujemo timove ovde.Napisao sam milion puta da klasik ne igram niti me zanima. Raspored je dozvolio 1 nezainteresovanost u par kola a kasnije sam se svjesno odricao nekih igraca da bih ponistio protivnicke i sl. Ja sam H2H igrac prije svega i sasvim mi je nebitno da li dobijam 16-15 ili 98-97.Ovaj tempo meceva u CL mi savrseno odgovara jer sam uprkos prezauzetosti ipak uspjevao da namjestim tim za skoro svako kolo.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...