Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čestitam pobedu Bobu i želim mu da osvoji LŠ kad već ja ne mogu.
Sad bih već mogao da ti se zahvalim na lepim željama. Šta da ti kažem, opravdali smo epitet 1 derbija osmine finala (trenutno je 66-60 mislim), ali je morao neko i da izgubi na kraju. A opet je bolje ti nego ja! :)Znao sam da ćeš da rizikuješ sa Mesijem, ali ajde da sad ne plačem zbog 4 boda. i onako me Alba utalio na kraju... Edited by bob loblaw
Link to comment

Izgleda da sam se prerano poradovao posto me je ovaj Xavi gotovo sahranio. Sutra se ceka okrsaj Mutinjo i Lucho protiv Mangale i Martineza. 6 bodova sam u zaostatku ali moze jos svasta da bude :)

Link to comment

Xavi+Messi+Alba = 33pMada, prosle nedelje Juvetov odbrambeni trio fantastiko 34Sve u svemu, 1/4 finale je tu :cool:

Edited by ducca
Link to comment

Ja pojma nemam zašto sam ubacio samo Vidala iz Juventusa. Svi pametni ljudi imaju 2, ili čak i 3 igrača iz njihove odbrane, samo se ja našao pametan da se držim principa - svi iz različitih timova.Držim se solidno srećom, ali da sam se zajebao - jesam!

Link to comment
Razbio sam sa odbranom - Alba, Vidal, Bonucci i Schmelzer - svi CS plus gol i asistencija... :cool:
@uvar tradicije? Čestitam. Izvukao sam maksimum mudrom državničkom politikom, ali ne može se protiv ovoga
Link to comment

Svaka cast Sokolovicu, usio me je taman za Xavi-a/Ibrino kapitenstvo iz prvog meca :isuse: . Sada mi ostaje da se borim da zadrzim drugo mesto posto je ovaj Klen na parce (ko je to uopste?) maltene vec osvojio ligu.

Edited by pavllle
Link to comment
Ne bi bilo lose opet okaciti link kada se apdejtuju rezultati 1/8 finala, vise ne znam ni na kojoj to bese strani...
Bice, okacim svaki put kad apdejtujem. Sacekacu do prekosutra, da se uracunaju automatske izmene i slicno.
Link to comment

A cekaj, ustvari ce opet biti zreb za 1/4 finale ili ce pasti nadovezivanje na one poludirigovane parove?Ako bude zreb mora pasti neki live streaming :P

Link to comment
:lolol: Zezas me... Nije problem streaming, nego sajt. Kad ubacim ucesnike onim redom kojim sam ih zrebala, sajt ih lepo spoji u parove po nekom svom sistemu, pa ja onda nekim kombinacijama menjam imena timova dok sve ne ispadne onako kako je zrebano. Ali, kad vec igramo po pravilima, zrebacu. Mogu tek da zamislim konfuziju kad ubacim i treci razlicit link za kup. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...