Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zrebala sam opet, ali se ispostavilo da su izvuceni parovi isti kao na haxball-u, tako da ostaje isti link. http://www.haxball.gr/cup/view/40707Nego, sta mislite o onom Duccinom predlogu da smislimo nesto da ne budu skoro isti timovi u finalu, da ne odlucuje jedan igrac? Neki draft ili nesto? Moglo bi da se napravi tako da oba tima (i u finalu i u borbi za 3. mesto) mogu da izaberu po 5 (6, 7) igraca koje zele, ti igraci mogu da budu isti, a ostali da se draftuju. Tako bi ova 4 tima sebi malo pokvarila ucinak u klasiku, verovatno otisli i u minus zbog transfera, ali to je jedino sto mi pada na pamet. Neka iznesu misljenje svi, a ne samo polufinalisti, posto bismo sta god odlucimo upraznjavali i u narednim sezonama.

Link to comment
Zrebala sam opet, ali se ispostavilo da su izvuceni parovi isti kao na haxball-u, tako da ostaje isti link.http://www.haxball.gr/cup/view/40707Nego, sta mislite o onom Duccinom predlogu da smislimo nesto da ne budu skoro isti timovi u finalu, da ne odlucuje jedan igrac? Neki draft ili nesto? Moglo bi da se napravi tako da oba tima (i u finalu i u borbi za 3. mesto) mogu da izaberu po 5 (6, 7) igraca koje zele, ti igraci mogu da budu isti, a ostali da se draftuju. Tako bi ova 4 tima sebi malo pokvarila ucinak u klasiku, verovatno otisli i u minus zbog transfera, ali to je jedino sto mi pada na pamet. Neka iznesu misljenje svi, a ne samo polufinalisti, posto bismo sta god odlucimo upraznjavali i u narednim sezonama.
Ostaviti kako jeste, svi imaju drugacije filozofije™, nece sigurno biti isti timovi.edit:: Lijepo je vidjeti da su sve poznati likovi™ i veterani 1 fantazija u polufinalu iako je bilo kojekakvih Edited by Feindouno
Link to comment

Elem, polufinale ne mora da se nista menja, bice ipak dovoljno igraca ali i dalje ce presuditi 2, eventualno 3. Ali finale bi moralo. Makar ako budu Real-Barca finale da jedan ima Messija a drugi Ronalda. Eventualno razliciti golmani i jos po jedan veznjak ili odbrambeni. To je neki minimalisticki draft ali bi doprineo zanimljivosti. Takodje, ako bude nereseno logicno je da dobije tim koji ukupno ima vise bodova (u klasiku).Jbg, gledam sad tim Sokolovica, imamo razlicite golmane, za sad, odbrana po 4 ista igraca i jedan eliminisan, vrlo verovatno svih petorica budu isti, oba zvera u spicu, potencijalno i 3. isti pic posto je Drogba izbacen i tek treba da bude izbacen, i nekih dvojica razlicitih u vezi. Ispade da ce se svesti na tog veznog ili dvojicu, ako se transferima i to ne izjednaci.

Edited by ducca
Link to comment
  • 2 weeks later...

Pre tekme kažem drugarima bukvalno - Miler je moj izbor za kapitena večeras, ali sam stavio Mesija jer sam čkapi i znam da će svi da ga stave pa neću da izduvam jedini u slučaju da nešto uradi. :)

Edited by bob loblaw
Link to comment

Milera nisam ni uzimao u razmatranje. Ne ide mi to predvidjanje da l' ce da odlepi Miler, Gece, Roben, ovaj onaj. Mesi sigurica, jel da? <_<Miler, Dante, Svajni, Alaba. Pokrio skoro sve

Link to comment

Nojer, Miler, Dante, Alaba. Ali isto Mesi kapiten. Bar ne moram da razmisljam da li nekog da zamenim ili ne, rezerve iz Borusije ne mogu da prodju gore od Barsinih.

Link to comment
Miler, Dante, Svajni, Alaba. Pokrio skoro sve
Ista četvorka iz Bajerna, tako da sam prežalio kapitena nekako. :)Pokušao sam da se napravim pametan sa ovim Bartrarom ali me oterao čovek u minus još... :lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...