Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

Slabih 56 ili 57, ali dovoljno za pobedu.Rezultati ce u H2H biti ubaceni sutra u toku dana, kada budem sigurna da je zavrseno sa obracunavanjem. Posle ovog haosa sa sajtom, nista im ne verujem.

Link to comment
  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jadno & mrsavo. Ibra, Mesi©, Mekses, jedini sa ucinkom. Gomez nije ni igrao. Zaboravio sam i da imam nekoga iz Bajerna (jebo ih onaj crni dres, uvek pomislim da je to prazno mesto u postavi), pa nisam ni proveravao lajn ap. Jedino mogu da se nadam da se Muslin nagutao neke droge prilikom sastavljanja tima, pa je kapitenovao Danija Alvesa.*Tuki, odvalio me :isuse:

Edited by nbg4ever
Link to comment

Poserem se u usta kompletnoj uefi na celu sa onim ko im odrzava sajt.Bar 5 igraca sam hteo da promenim od sadasnje postave, naravno, nisam uspeo juce da udjem na sajt do pola 9.Nek se nose u picku materinu i oni i njihovi problemi sa pristupom. Od danas lupetam i pravim neke nenormalne izmene, ako se i na to nateram.

Link to comment

Izgleda da mi je konacan skor 69 :naughty: + ubelezena prva 3 boda uz peto mesto na Klasiku i prvo na pogadjalici. Not too shabby.Potencijala je u timu bilo za 77 poena ali za to sam morao da traku dam Mesiju i da bacam pasulj pa da vidim da je Pavlov iz BATEa (koga sam stavio zato sto se tako zove i i kosta 4m) nabije vise bodova u gostima nego li Van Persi i Valensija zajedno kod kuce.

Link to comment

Krenulo se porazom 54-61 protiv Karl Pilkington's-a. :( Naravno, ako su ovi rezultati konačni. A čak i da nisu, razlika je ubedljiva, a time i konačna, a zašto ne reći i zaslužena. :)Ako im se konačno sredi sistem, moraću dramatično da korigujem strategiju za iduća kola. Ali ako ove izmene ne budu funkcionisale između 2 dana, teško je planski odigrati.Takođe se nadam da će biti dozvoljeno virenje u protivnički tim (za prethodno kolo), jer je to jako bitna stvar u H2H takmičenjima. :)

Link to comment

Izgleda jos nije sve obracunato, bar je kod mene tako, nisu mi odradili automatsku izmenu. Jedino ako nisu tu menjali nesto, posto imam u timu Cigrinskog koji nije igrao, na klupi na prva dva mesta imam dvojicu koji nisu igrali, a trecem mestu mi stoji Zile koji je uzeo 4 poena. Koliko se secam to bi trebala da bude automatska izmena, posto nisam nista sam menjao.

Link to comment

Na kraju 59 posle dodeljivanja asistencije Hazardu. I 3. mesto na pogadjalici.Posto vidim da jos nisu sve sredili, cekacu do nekih 15h da unesem rezultate. Valjda posle toga nece biti nekih promena.

Link to comment

E da, izgleda su ipak uspele one izmene juče, iako je pred utakmice stajalo da nisu. Na moju žalost, golman Valensije je izgleda odbranio penal u poslednjem minutu, ali sam ga ja zamenio Cech-om. :D Svejedno, to bi onda značilo da sam izgubio 61:60, pa bih se još više iznervirao. :)Ja se nadam da će popraviti malo ovaj fantazi, a što bi uključilo i gledanje tuđih ekipa, jer H2H gubi svaku draž bez toga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...