Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ko je petoletka? I jel ima Mesija? :P
Naravno da imam.
Hm, imam utisak da se u poslednje vreme redovno koljem sa Koltrejnom i Spejdom...a oni kul, fini momci, ne mogu ni da fantazimetrišem™ sa njima kao sa ovim pajserima Moćom I Feijem npr. <_<Ko beše BANG, jel bar on neko govedo od čoveka? Karaću ga u svakom slučaju! evilsmile.gif
E, dosadio si mi više. Svaki fantazi igram sa tobom, jbt. Najebo sam ako Mesi ne proradi.
Link to comment

Ja ne mogu da udjem na sajt uopšte, crko skroz. :isuse: A idem sad od kuće i daj bože da ću stići do 21:00.Oh kako sam se smorio, serem im u fantazi i u sve...tačno ću da batalim ako svi daju traku Messiju osim mene. I iskusno sam ostavio Riberija i Mhtarijana na klupi, a očekujem od njih. :frust: @spadeJa bih na tvom mestu bio zahvalan na besplatnoj prilici da nešto naučim, i to od gurua™ zanata. evilsmile.gif :P

Edited by bob loblaw
Link to comment
To ste promenili za drugo kolo.Mora da se ide u latest points.Ja pritisnuo da napravim izmenu,kaze mi izgubicete 4 poena , ja OK, i nakon toga izmene nisu dozvoljene :isuse:
Jok, ja sam menjao u Latest points i uradio save i on snimio. U sledecem minutu vidim da se ljudi zale, odem ponovo na UCL stranu i meni nece... izgleda da sam uleteo u nekom kratkom periodu kad je moglo :)Od tad ni meni ne radi, ali sam izmene odradio :)
Link to comment

^ Ista prica. Dedukovao mi je poene izmenjenih igraca i to je to. (mada nisam video koliko mi je skinuo, izgleda da su i tu nesto zasrali)Takodje probao sam na team stranici da izmenim tim za sledece kolo, za svak slucaj ali to nije moglo. Uglavnom, cak i ako su prihvacene izmene i evidentirane, ne mora da znaci da ce ostati u bazi do deadline-a, ja sinoc napravio jednu izmenu oko 7 sati, pre frke i sacuvao, sve bilo ok, jutros vidim da nije ukalkulisana.Inace definitivno sajt opet ne radi. Bice ko je izmenio - izmenio u tih par minuta. A mozda ni to...

Edited by ducca
Link to comment
Proradilo je.
Brateeeee šta je proradilo?

ssss.jpg

Ne staj mi na muku, i onako odlažem kretanje minut po minut...jel moguće da nekima radi a nekima i ne?

Edited by bob loblaw
Link to comment
Jok, ja sam menjao u Latest points i uradio save i on snimio. U sledecem minutu vidim da se ljudi zale, odem ponovo na UCL stranu i meni nece... izgleda da sam uleteo u nekom kratkom periodu kad je moglo :)Od tad ni meni ne radi, ali sam izmene odradio :)
Lucky bastard :thumbdown:
Proradilo je.
Ja ne mogu da udjem???
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...