Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Posto je Valensija umro morao sam da ga zamenim a dvoumio sam se izmedju Isca i Lucha ali sam procenio da ce Isco imati kud i kamo laksi posao u ovom kolu.

Link to comment

Vidic out Vidal in (stavili ga u odbranu :ph34r: ) i Isco in umesto VelikogKrsta™. Ne znam za vas al ja sam opet menjao browsere i jedva napravio transfere.

Link to comment

Meni lagano prošla zamena. Ovde dodatni transferi oduzimaju samo 2 boda :thumbup: , pa sam se i ja počastio Vidalom (kad ga već pomenu), uz zamenu Pantele jeftinim Belorusom koji je prošlo kolo uvaljao 2 gola. :)

Link to comment

Sad kad smo svi uzeli Isca, ima da uradi ama baš ništa. <_< Ja umesto Kube...Džone ok radi sajt, ali ako si na operi ne bi me čudilo da imaš problema...opera se jebeno raspada, a ja imam naviku od gotovo 10 godina i nikako da se prebacim. :(

Link to comment

Ja se za sve više i više stvari otvaram chrome. :( Imam generalno problem sa flashom, dok sam se malo zanimao onom slagalicom na fejsu bukvalno nisam mogao ni da je pokrenem u operi. A u poslednjih par dana mi redovno crashuje na fejsu i kad ne radim ništa. Nisam znao da je do mene, moraću da pobrišem sve u vezi opere osim bookmarka i lepo iz početka, pošto je opera i onako majka i ne bih da je menjam. Istrolovašmo temu za medalju, ali bar sam dobio korisne informacije. :)

Link to comment

E jbg za Isca, da sam znao stavio bih Svajnija ili Oscara (mada se bojim da ga krsni severnjaci ne izlome) nadam se da ce Nene da startuje ovaj put posto mi je pre povrede Valensije bio prvi pik za izmenu. a iz principa ne volim da placam dodatne izmene osim ako bas, bas ne moram.p.s. sta ovo eurosport kaze da ne igra Van Per$ie? :-(

Link to comment

Barsa povela 1:0Hteo sam da odigram lucidno u ovom kolu i ne stavim traku Mesiju, ali već u prvih 5-6 minuta čovek napravi asistenciju. Što je najgore, ne znam da Roben© koji je zadužio traku uopšte igra. A iskreno me mrzi i da tražim sastave. Ako me obraduje livescore, tim bolje. :)

Link to comment

Koliko ja cuh Roben nece igrati. Ja sam mejnstrim pa mi Messi ima traku ali zato Pavlov covek koji je kostao 4miliona i usao da upotpuni tim samo i iskljucivo zbog svog prezimena dade gol Bajernu :Hail:Edit: ohoho evo ga i Van Persie

Edited by pavllle
Link to comment

Svaka cast na izboru © ja ga imam od pocetka ali sam ipak ostavio Messija za kapitena sto na kraju nije ispalo toliko lose (dva boda gore dole)U svakom slucaju prvi dan i 48 bodova (koja ce da padnu na 43 sutra kada se zavrse izmene) a tek se cekaju Sisa, Malafev, Marselo, Isco, Diaby, Alex i Gibbs. Mirise mi na bericetno kolo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...