Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sve nesto mislim da nece uvesti gledanje tudjih ekipa, bas zato sto kod njih na sajtu nema H2H. Tako vec par godina na Pogadjalici ne moze da se vidi sta su drugi pogadjali.Jedino da pred svako kolo mi koji smo u H2H-u okacimo svoju ekipu iz prethodnog kola.

Link to comment

Rezultati ubaceni. Ako sam nesto pogresila ili ako bude nekih promena, vicite. Tragican poraz jakih Black Horses koji su skupili cak 68 poena je najjaci utisak.http://www.haxball.gr/group/view/5879

Link to comment

Nije mi prebacio automatski s klupe rezervne igrace koji su igrali na mesto onih koji nisu istrcali na teren <_< , izgleda da ni to pravilo vise ne vazi. Srecom je moj direktni protivnik fenjeras prestizne PPP lige.

Link to comment
Nije mi prebacio automatski s klupe rezervne igrace koji su igrali na mesto onih koji nisu istrcali na teren <_< , izgleda da ni to pravilo vise ne vazi. Srecom je moj direktni protivnik fenjeras prestizne PPP lige.
Moguce je da ce se to desiti naknadno. Kad primetis, napisi, pa cu da ti izmenim rezultat.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Posto tudji timovi ne mogu da se vide, mozemo da stavljamo svoje iz proslog kola, da bi protivnik znao s cim ima posla. Ovo su moji:ifsmd5.jpgSledeci protivnik su mi Zigini.

Link to comment

Da se neko ne zajebe danas i sutra su transferi otvoreni do 18h zbog brace Rusa.A ako se petoletka javi mogu i da okacim tim mada mu nece puno pomoci evilsmile.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...