Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni uspelo pre 10ak minuta.Malafev out Pjatov inDvojac Arsenala Gibbs i Diabi je zamenjen sa rivalskim igracima Ivanovicem tj Valensijom.Kapitenska traka ziheraski ostaje kod Sise.

Link to comment

Ja sam kao danas 2 puta pravio izmene, a drugi put mi se činilo kao uspešno. Ali sada vidim da mi se sve vratilo na staro. :( I nema šanse da prihvati promene.Ali opet, bio sam dovoljno vidovit pre nedelju dana da stavim Mesiju traku oko ruke, a prve 2 izmene će mi svakako ući, jer Lescott i Criscito nisu igrali juče.Treća izmena mi je bio niko drugi do Pantela, koga sam stavio fore rade dok ne napravim "pravi" tim. :DJedinu štetu ću imati što neće braniti Cech, nego će Diego Alves da vadi silne lopte iz mreže protiv Bayerna. :(

Link to comment

Samo da pohvalim odbranu Barse na primljenom golu. :) U poslednjem trenutku sam izbacio jer sam cenio su preskupi...tj los value sto bi rekao Fergi :)Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

Link to comment

I ja sam pokušao da vidim protivnika danas u 2 navrata, ali je pokušaj bio momentalno osujećen od strane UEFA-e. :DNego, Barca primila gol. Izgleda da će morati Messi malo više da se potrudi nego inače. D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...