Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

iznad slike terena stoji poruka "Matches are underway or have recently finished. Team changes will become available once all scores have been finalised."a kada ipak probam da snimim izmene njihov server vrati kod:<error>Transfer Not Allowed: Transfers currently unavailable</error>ako vec ne dozvoljavaju izmene, iz neznam kog razloga, mogli su bar ljudsku poruku da izbace kad se klikne na "save", a ne ovako da ljudi lupaju glavu gde se izmene rade i sto ne funkcionisu. amaterizam.

Link to comment
  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Napraviti izmenu ako bude moguca u bilo kom momentu (sto se cak mozda i ne desi ceo dan), jer veceras prognoziram novi armagedon. Govnotm ekipa je ocigledno stekarila kad je birala server za sajt.Ostase mi ladno na klupi Messi i Neuer. :(

Link to comment

Pitanje za strucnjake™?Ako imam na klupi igraca koji je juce igrao (i dobio 10 bodova :frust: ) a na terenu igraca koji juce nije igrao, da li ce mi izmena biti automatski uradjena na kraju kola?

Link to comment
Pitanje za strucnjake™?Ako imam na klupi igraca koji je juce igrao (i dobio 10 bodova :frust: ) a na terenu igraca koji juce nije igrao, da li ce mi izmena biti automatski uradjena na kraju kola?
Ako ne budes sam nista dirao, tj. ne budes izvrsio sam nijednu izmenu, onda hoce. Ako ti je prvi na klupi koji je igrao, naravno.
Link to comment
Ako ne budes sam menjao, hoce.
Automatic substitutionsIf no manager substitutions or captain changes are made, automatic substitutions will take place at the end of the matchday, when all matches have been played.If your goalkeeper plays no part in the matchday, then the computer will substitute the player for your replacement goalkeeper, if they played in the matchday.If any of your outfield players play no part in the matchday, then the computer will try to substitute the inactive player for one of your replacements. This is done by replacing them with your highest priority substitute who actually played in the matchday. You can change your substitution priorities on the 'My Team' page.
prvim s klupe koji je igrao. teorijski ako imas tri koja nisu igrala a na klupi tri koja jesu - sigurno ti ulazi i onaj koji je skupio najvise poena. Edited by Svarog
Link to comment
Napraviti izmenu ako bude moguca u bilo kom momentu (sto se cak mozda i ne desi ceo dan), jer veceras prognoziram novi armagedon. Govnotm ekipa je ocigledno stekarila kad je birala server za sajt.Ostase mi ladno na klupi Messi i Neuer. :(
+1 za izmene. cim se otvori prelazni rok odmah menjati sve i 3 puta proveriti da li je prihvatio. Mada pouceni sinocnim iskustvom ne bi me cudilo da ne bude izmena.
Link to comment

Hoakin ipak igrao i doneo 6 poena :lol: Posto uefin sajt nije radio ja pratio na flashscore.com rezultate i postave a tamo nije upisan kako Hoakin vec kao Sances :isuse: Tako da imam 38 poena i sad ne znam sta da radim sa izmenama.

Link to comment
Jebote kakvi ste magarci, svi igrate po 10 godina i kao da ne znate da sajtovi padaju na dan utakmice pa cak i dan prije, svi uzeli da pravite timove danas :isuse:
Napravio tim prije 3 sedmice, pogledao prije 3 dana da li su svi zivi i zdravi i to je to. Ne znam cemu drama, narocito u ovako beznacajnom takmicenju.
Meni od autoselektovanog tima Srna kapiten :isuse: a sad ne mogu da prebacim traku na Mesija jer je sajt retardiran :frust:
Pobeda :0.6:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...