Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja tek sad pohvatao gde se vide bodovi. Mene automatski prebacio na drugo kolo, pa nisam video ništa. :DMeni izgleda večeras nastupa samo Pastore iz PSG-a.Skupoceni dvojac iz Zenita Criscito i Hulk izgleda nije izgleda ni nastupio sudeći po fantaziju, a isto važi i za Lescotta.Ladno neću imati ni startnih 11 u prvom kolu. :isuse:

Link to comment
Ja tek sad pohvatao gde se vide bodovi. Mene automatski prebacio na drugo kolo, pa nisam video ništa. :DMeni izgleda večeras nastupa samo Pastore iz PSG-a.Skupoceni dvojac iz Zenita Criscito i Hulk izgleda nije izgleda ni nastupio sudeći po fantaziju, a isto važi i za Lescotta.Ladno neću imati ni startnih 11 u prvom kolu. :isuse:
Izgleda da su ubaceni samo bodovi sa PSG-ove utakmice, posto Hulk igra, kao i npr. Cazorla kom takodje nisu obracunati bodovi.
Link to comment

Usud menjanja tima po 5165165 puta je da sam poizbacivao i Isca i Yayu i Pastorea da bih na kraju ostao sa Cazorlom i Kubom u vezi... :(

Bar ja tako mislim, i dalje se ne mogu ulogovati, nisam još video svoj tim...

Prilično sam siguran da imam Zlaju ©, i golmana ili Malage ili Milana...i nadam se da imam Maicona iz Porta ako mi je to zapamtio.

Link to comment

Prvi!ladno mi je zapamtio post...elem postoje samo 2 sajta na ovom svetu koja svaki pravi ppp-ovac i fantazista želi da poseti po završetku utakmice LŠ. Tako da je ovo večeras neka sabotaža protiv nas, poštenih igrača fantazija, nemam drugo objašnjene. :mad: Lakše bi mi palo da ostatak interneta nije radio...Inače relativno sam zadovoljan za sad, i pored promašenog veznog reda...imam 2 cs-a i Zlaju, nije loše valjda. A i znam da će Mhtarijan sutra da postigne het-trik pa sam miran. :)

Edited by bob loblaw
Link to comment

Sirigu, Otamendi, Lucho Gonzales, Kasorla I Ibra©.Hoakin njje bio ni na klupi a nisam mogao da ga promenim zbog glupog sajta.Sent from my cigla using Tapatalk

Edited by Moća
Link to comment

31 prvi dan - Helton i Otamendi po 7, Papadopulos 3, Vermalen 2, Jarmolenko 5, Hulk 1 i Kristina 6Sta je sa tabelom, ne vidim kako je neprijatelj prosao?! Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment

Kako se prave ove menadzerske izmene? Vidim da mi pise da to jos nije moguce, jer nisu sve utakmice zavrsene :isuse:U My Team mi menja za 2. kolo, a u Latest points mi ne da da menjam... jel uspeo neko da promeni?Za sada 36 poena (CR7 © 12, a ostalo odbrana - Subotic 8, Helton 7, Demikelis 6...). Imam Nenea koji ima 3, ali se lomim dal da ostavim njega ili da ubacim Daglasa Kostu jer Sahtjor igra sa Nordsjelandom kod kuce... Nisu mi igrali Leskot i Vicel.

Link to comment

Je li i vi imate problem sa izmjenama ili je to do mene i mog neta. Sve super odradi, ali kad kliknem na save, ispadne ćorak.Ostade Mesi(ja) na klupi, dzaba sve :cry:.I bilo bi dobro kada bi na jednom mjestu mogli staviti spisak klubova i forumskih menadžera, cisto pregelednosti radi.Inače Sokolovici UTD - 6 igrača 39 poena, neloše

Link to comment

42 boda u prvom danu i to dva strelca iz odbrane (Alex i Marselo) a cak je i Nene koji je usao u polovinom drugog poluvremena uspeo da ubode asistenciju.Naravno izmene ni meni ne rade :thumbdown:P.s. Ladno su Marselu dali asistenciju za treci gol :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...