Jump to content
IGNORED

Champions League Fantasy Football 2012/2013


Tolaa

Recommended Posts

Ja sastavio tim pre nedelju dana i to se onako pošteno nalupao, računajući da ću fine tunning odraditi na dan prvih utakmica. Sad ni ne nemam predstavu ko mi je sve u timu, a kamo li ko startuje. U svakom slučaju, nadam se da sam bio dovoljno pametan da Mesiju stavim ©, kako bi verovatno poništio istog protivnikovog (valjda). A ostale vodonoše nek se časno bore za pobedu. :)

Link to comment
  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • *edited by mod

    102

  • Moća

    102

  • Tolaa

    96

  • Feindouno

    84

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ceo jebeni dan se lozim kako cu da izbrusim tim u 20h kad izadju sastavi, sad mi se vise ni ne igra pizda im materina i njima i debelom Platiniju. Cincari
Pa dobro, ko je realno mogao očekivati da će gomila ljudi da se loguje oko 20h na prvi dan fantazija...... :frust: Edited by bob loblaw
Link to comment

Ja sam imao neku fiks ideju da ce mozda Nene da igra u prvoj pa sam ga stavio cisto do pola 9 umesto Shirokova pa sam mislio da izbacim ako ne bude. Ali kurac.Ali dobro bar svi ostali igraju i dokle god Shirokov nista neuradi necu se puno nervirati.

Link to comment
Pa dobro, ko je realno mogao očekivati da će gomila ljudi da se loguje oko 20h na prvi dan fantazija......
Pa svako kolo vecina ljudi se nakaci u 20h da proveri timove pa ne pukne sajt. Ovo je amaterizam...Srecom svi za koje sam se dvoumio startuju pa nije tolika steta. :blush: Edited by ducca
Link to comment
Ma ponistice ovo kolo garant.
Cisto sumnjam. Bice dobro ako do sutra primete da im ne radi fantasy.Ako se ponovi ovo glasam da ih izbojkotujemo i predjemo kod konkurencije.A do jaja je to sto ceo sajt racunajuci i predictor radi savrseno.
Link to comment
Pa svako kolo vecina ljudi se nakaci u 20h da proveri timove pa ne pukne sajt. Ovo je amaterizam...
Ma zajebavam se bre, hteo sam reći da im se poserem u kapacitet™ sajta ako ga nisu napravili da izdrži ovaj dan. Svakom ko je ikad igrao fantazi u životu je jasno da se pola sata, sat pred prvo kolo loguju najviše ljudi, ali oni eto izgleda nisu računali na to. :isuse: Edited by bob loblaw
Link to comment
Naravno da je napravljen tim danas, ali uvek ostane 1-2 dileme do pred sam pocetak, ti kao ne znas kako je...
Napravio tim prije 3 sedmice, pogledao prije 3 dana da li su svi zivi i zdravi i to je to. Ne znam cemu drama, narocito u ovako beznacajnom takmicenju.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...