Jump to content
IGNORED

US Open 2012 p-b-p


Ros

Recommended Posts

filozofija da ana samo treba da igra svoju igru (koja je jako bezglava i siledzijska) ju je i dovela do uslovno receno ponora, ako za referencu imamo njen najveci pik koji nema sanse da ponovi jer je cist fluke, kako se i pokazalosuvise rupa u igri, nema bh, ne zna da igra na duboke lopte, ne zna da baci loptu za servu, nema plan b, nema glavutj ima lepu glavu, ali nema klikermnogo toga za domaci, a oko nje ekpipa koja suflira da nastavi sa batinanjem jadnih lopticazato ona i nije svesna sve ove godine gde je problem, misli da sve radi ispravno, a ocekivanih rezultata nigdenek skrati neku loptu,nek odigra kratku dijagonalu, nek promeni ritam, nek odigra pusherajski poen, neka mucne glavom, nekn pokaze da nije preporgramirana pred mec da igra jedno te isto ma kako se situacija na terenu menjalaporaz nakon odradjenih ovakvih varijacija je dobar porazako nekom treba dobar dan, ili par dana da bi uzeo turnir ili dobio mec, znaci da mu je igra suplja i funcionise samo kada se ispune odredjeni uslovikod dobrih igraca postoji minimum ispd koga kvalitet ne opada i taj minimum je za mnoge nedostizna lestvageneralno ovo vazi za ceo zenski tenis vecim delommnogo stihije kod zenanovak ima laksi trening

Edited by Afterburner
Link to comment
  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bergasa19

    82

  • Garnirung

    55

  • freakns

    48

  • dùda

    35

nastavila je samo zato (nadam se da grešim...) jer preko puta nije imala protivnicu koja bi iskoristila sve te greške i privela meč kraju u 2. setuEdit:ala je danas teško upecati neki link za Noleta... sve blokiraju one svinje.
Ako je ovo protiv pravila foruma, neka modovi slobodno brišu uz adekvatnu sankciju po moju malenkost...Elem, linkOdradite sve kako je lik opisao i imaćete mogućnost da gledati svaki meč koji je na terenu pokrivenom kamerom. Zbog HD kvaliteta stream-a potreban je baš brz net.
Dajte ovo na prvi post u temi.
Link to comment

Uz dodatak da ne treba spektakularno brz net. Moguće je da i skaliraju, ali kod mene na 1.5 MB/s sasma ok.@ABŠto bi rekao Cowboy, prštaće citati (kad Anča pokida i uzme neki slem :fantom:)

Edited by Garnirung
Link to comment

kad je uzela prvi i jedini slem, napisala sam da od tog dana krece sve ovo sto gledas 4 godine, ja ne mogu da postignem da citiram sve ostale koji se tada nisu slagali u godinama koje su nadolazilekod nje je problem sto uvek rivlaci paznju i to daje utisak da problem ne postoji i da i dalje slava potice od rezultataindifirentna sam na fizicki izgled kada se ocenjuje neciji radni kvalitet, ili efekasnost da budem preciznijajedno su lepe zelje, dopadljivost i afiniteti, a sasvim drugo realnost koju gledas svakii danzenski tenis, raspali kakav je, sigurno ce napraviti dopust, i pravio je, gorima od nje da uzmu slem, pa nastave posle da se blamiraju, ali to ne potire manjkavost

Link to comment

Sjajan meč igraju Dača i Lejton, ali sjajan.edit: nakon ko zna koliko vremena sam preskočio Novakov lakši trening i gledam malo pravog tenisa.

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

NJole prelako :fantom:@afetrburner, zar ti mislis da Ana moze da igra ikako drugacije od ovoga sto igra? nema tu popravke kada ja brze trcim od nje, ili kada ti i Fededer imate bolji bekend. nema tu mucni glavom. ni Serena ne mucka, pa uzima titule na pure strength

Link to comment

gresis za serenu jakojednom smo imali ovaj razgovor ako se secas, napisala sam ti da serenu nema ko da izazove da ubaci u sledecu brzinuto su rekli svi strucnjaci i to se vidi kako igra kada je naterana da igraana ima bukvalno odlicne predispozicije za zenu tih gabarita, ima sve element sto se tice motorike i ubojitosti (da naglasim, za sadasnju konkurenciju, a ne za opsti nivo), ali njena oruzja se ni blizu ne koristejedino sto mislim da je nenadoknadivo je sto nije mnogo bistra na terenusve ostalo se da popravitia sto ona igra isto 4 godine, to je pitanje za strucni stabniceg goreg od ponavljanja gresaka

Edited by Afterburner
Link to comment
kad je uzela prvi i jedini slem, napisala sam da od tog dana krece sve ovo sto gledas 4 godine, ja ne mogu da postignem da citiram sve ostale koji se tada nisu slagali u godinama koje su nadolazile
Neeemoj sad, ko će to da potvrdi od pre 4 godine <_<Ima David da iscedi Hjuita, ogadiće mu i pobedu, ako uopšte dobije
Link to comment

Gledam na ES i slusam neku budaletinu koju nazivaju sportskim komentatorom koja me zasipa neopisivom kolicinom podataka i melje li melje i usred poena i zamislim se ko je veci idiot? On ili ja? Posto sam shvatio da sam u pitanju idiotstva ja u prednosti, lepo ugasim ton i na miru pogledam mec. I mazohizam ima svoje granice.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...