Jump to content
IGNORED

US Open 2012 p-b-p


Ros

Recommended Posts

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bergasa19

    82

  • Garnirung

    55

  • freakns

    48

  • dùda

    35

mene samo od njenog forhendaedit: mnogo ih se poizbacivala daleko u aut forsirajući, isto tako veliki broj završio u mreži. Ipak i pored 57 neiznenađenih grešaka pobedila je tinejdžerku sa Floride, koja me podsetila na mini Serenu. Ana je pokazala da ume da reaguje posle nervozno igranog prvog seta izgubljenog u tie-breaku. Reagovala je na sebi svojstven način posle vinera (oko 35), stisnutom pesnicom, čak iako se posle nekih njenih lepih poena čula muva kako leti po dvorani. Početkom drugog seta (kada je Stivensova mogla i prelomiti meč) opalivši jedan takav viner uzviknula je: AJDE i osvojila poen na šta se amerikanka (tiho) pobunila tvrdivši da je mislila da je sudija zvao aut... Servis solidan, 5-6 duplih, srećom nije bilo vetra pa je bacanje loptice isto bilo solidno, ponavljala je 2-3 bacanja po gejmu.Iako je napravila previše grešaka pokazala je da postoji napredak u njenoj psihi, borilački mentalitet koji ju je krasio pre 4 godine se nazire... videćemo sa Pironkovom, ima veliku šansu da prođe u 1/4 finale, jer bugarka (52. na listi) nigde osim na Wimbeldonu nije prošla ni 2. kolo

Edited by mlatko
Link to comment
e tinejdžerku sa Floride, koja me podsetila na mini Serenu.
jeste mini serena. ova je uzela pod svoje, mentorise je, sprema je... vodaju se zajedno po televiziji... a ana.... mogu samo da negiram ono sto sam rekla za jelenu i primenim na ani. nisu vazne neiznudjene dok igra agresivno i pokusava da kontrolise svaki poen. stephens je dobra, jos je mlada i nema igradjenu igru i taktiku, ali ima sansu da se izgradi u dobru igracicu. kad se setim radvanske od pre par godina, bila sam odusevljena njenom napadackom igrom, gledala sam je na grand standu protiv neke igracice koja je bila bolje rangirana i radvanska je imala dobru kontrolu nad mecom. posle se i ona pretvorila u pusherku. ova stephens, ako izgradi napadackiji stil igre, mozda bude interesantna za gledanje. ana lagano pobedjuje pironkovu....
Link to comment

Jel znaš možda ko je sinoć komentarisao meč? Bila je neka bivša igračica, nisam čuo ime na početku, a nisam ni prepoznao glas.Izludela me prvih 5-6 gemova sa stating-the-obvious komentarima. Posle je malo iskulirala, ali sam se onda nervirao zbog Ane <_<

Link to comment

Hvala.Nije da nisam oguglao na svašta od komentatora, ali ono bilo baš sumanuto. Neko udari viner, good shot, neko maši teren, bad shot, mislim, baš mi skakala po živcima.Meni se čini da Ana ako ostane sa svojim nekim stavovima prema treningu, tenisu i ne reši da predje u mame još kojih 4-5 godina, da će sigurno dobiti bar još neku priliku za dobar rezultat na slemovima.Mnogo oscilira kad igra, ali ima te neke udarce koji kad idu, teško se brane.

Link to comment

Ana i danas ima najjaci forhend na WTA. problem je sto je ona potpuno izgubila svoju igru. popravila je kretanje jako puno u odnosu na to kada je uzela RG, ali rizikuje 10x manje. secam se onog polufinala RG protiv Sharapove. Sharapova koja je vrhunski napadac i cija se cela igra sastoji od sto jaceg napada nije 3x ljudski udarila lopticu jer je Ana ubijala sa osnovne linije... ili godinu pre toga, na US Openu, igrala je protiv Serene, pocela je ko posrana, onda se oslobodila, pocela da lupa, Serena nije znala gde je, Ana je potpuno kontrolisala mec, ali cim je promasila dva fodrhenda, povukla se, i bio je gotov mec...njen najveci problem je sto je taj fuorhend iz punog zamaha, i ako ne pogodi lopticu u pravom momentu, ode boga pitaj gde... i onda treba zadrzati samopouzdanje i nastaviti lupati, a to cini se nikada vise nece vratiti i ostace one slam wonder

Link to comment

nastavila je samo zato (nadam se da grešim...) jer preko puta nije imala protivnicu koja bi iskoristila sve te greške i privela meč kraju u 2. setuEdit:ala je danas teško upecati neki link za Noleta... sve blokiraju one svinje.

Edited by mlatko
Link to comment

Mlatko, probaj recept iz Picarovog posta sa 3-4 strane. Stream za zvaničnog sajta uz mali tvik browsera.Odličan ovaj poslednji poen. Obojica su odigrali par zajebanih udaracaedit: ovaj recept

Edited by Garnirung
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...