Jump to content
IGNORED

US Open 2012 p-b-p


Ros

Recommended Posts

  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bergasa19

    82

  • Garnirung

    55

  • freakns

    48

  • dùda

    35

uspavala se sinoć sećajući se vimbldonske trave, zaboravivši da zatvori vrata evilsmile.gifinače kadudara sa zelenog loptica je sluša...čim je ulazila na plavo izgubila se

Edited by mlatko
Link to comment

sunce ti kalajisano, Ana je iskoristila svih 7 break lopti, Pironkova uzela samo 1 od 8 servis gemova :onajveci uspeh Ane Ivanovic na USO u karijeri... garant je uzbudjena :fantom:EDIT: i prvo cetvrtfinale GS nakon osvojenog RG... auuuu

Edited by freakns
Link to comment
sunce ti kalajisano, Ana je iskoristila svih 7 break lopti, Pironkova uzela samo 1 od 8 servis gemova :onajveci uspeh Ane Ivanovic na USO u karijeri... garant je uzbudjena :fantom:EDIT: i prvo cetvrtfinale GS nakon osvojenog RG... auuuu
ne znam dali mi se samo čini ali Pironka nije mogla da udara lopticu. Ana je smirila forhend i samo 55 minuta je trebalo.a ti ne bi bio uzbuđen :fashisto:ja bi se sakrio ispod mreže i orgazmisao :rolf:
Link to comment

Osecam da ce ovaj Klizan izbaciti i Cilica, covek igra kao zmaj od pocetka turnira a gledao sam ga i na nekim slabijim turnirima ove godine i uopste nije los. Cak cu da stavim i neke pare na njega i Raonica, prevelike su kvote dali.

Link to comment
Osecam da ce ovaj Klizan izbaciti i Cilica, covek igra kao zmaj od pocetka turnira a gledao sam ga i na nekim slabijim turnirima ove godine i uopste nije los. Cak cu da stavim i neke pare na njega i Raonica, prevelike su kvote dali.
Ja stavio na Klizana @ 4.35, mnogo jeCilic je samo prosli mec odigrao solidno.
Link to comment
najveci uspeh Ane Ivanovic na USO u karijeri... garant je uzbudjena :fantom:
posle pobede nad Bugarkom Cvetanom Pironkovom od 6:0, 6:4 i prvog plasmana u četvrtfinale US Opena u karijeri, ujedno i prvog gren slem četvrtfinala posle četiri godine rekla je da je uzbuđena što je ponovo u svetskom vrhu.
:P
Link to comment

Imao je 4:3 i servis u drugom setu, i popusio. Idiot.Inace, opet sam gledao Kerber i nije normalna. Ima dobre preduslove da bude egal sa Serenom, i pored loseg servisa, ali cesto neshvatljivo masi ciste zicere i onda psihicki pada. Bas je glupavo ispala veceras.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...