Jump to content
IGNORED

US Open 2012 p-b-p


Ros

Recommended Posts

onaj ko je pratio to pre 4 godine :D
znači, fotošop :fantom:Sve je to tačno oko Ane što si navela, tu nema spora, ja sam više bio u fazonu da će joj (nadam se) malo veteranskog staža, plus malo životnog sazrevanja pomoći da se malo uravnoteži, malo dosadi ceo taj trip oko izgleda, sponzora, medijske pažnje, pa da proba rasterećena, za svoju dušu, da odigra ispod radara koji turnir onako slično kao Kim, Skjavone ili Devenport.Delpa sam gledao protiv Harisona. U formi je, mada Harison nije neko ko je mogao da ga potera, osim što ga je uhvatio na spavanju jedan set. Može se dobije, ali moraće Novak da odigra jako dobro.
Gledam na ES i slusam neku budaletinu koju nazivaju sportskim komentatorom koja me zasipa neopisivom kolicinom podataka i melje li melje i usred poena i zamislim se ko je veci idiot? On ili ja? Posto sam shvatio da sam u pitanju idiotstva ja u prednosti, lepo ugasim ton i na miru pogledam mec. I mazohizam ima svoje granice.
Podseti me kako sam jednom bukvalno plakao od smeha, gledajući neki strim ne znam više ni kog meča. Bila komentator neka ruskinja, onako srednjih godina. Žena je prenosila kao da prenosi neko umetničko klizanje ili tako nešto, znači konstantno trtljanje i to onako ravnim glasom kao one njihove nadsinhronizacije i tako sve vreme, potpuno nezavisno od dešavanja na terenu.Kao radio prenos.Pa onda u jednom trenutku nestane i čuje se malo background zvuka, pa kad valjda završi pljugu ili piće, klopu, šta god, ponovo uleće i cepa isto. Edited by Garnirung
Link to comment
  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bergasa19

    82

  • Garnirung

    55

  • freakns

    48

  • dùda

    35

ja sve nesto mislim da ce da ga otrese 30, ako je suditi po poslednjem susretu, ali ga od tad nisam pratilau svakom slucaju mislim da taj mec delpo ne moze da dobije

Link to comment
Mlatko, probaj recept iz Picarovog posta sa 3-4 strane. Stream za zvaničnog sajta uz mali tvik browsera.Odličan ovaj poslednji poen. Obojica su odigrali par zajebanih udaracaedit: ovaj recept
Ako je ovo protiv pravila foruma, neka modovi slobodno brišu uz adekvatnu sankciju po moju malenkost...Elem, linkOdradite sve kako je lik opisao i imaćete mogućnost da gledati svaki meč koji je na terenu pokrivenom kamerom. Zbog HD kvaliteta stream-a potreban je baš brz net.
:thumbup: neverovatno ali radi :ziga:hvala
Link to comment

penzioner igra sasvim pristojno... ali bolje mu je da ne pobedi Delpa, ispratice ga NJole sa djevrecima u penziju :Dinace Delpo jeste najrealnija opasnost ovde, pre svega jer moze da krlja do besvesti... doduse, best of 5, sumnjam da ima snage za NJoleta...Ferrer i Hewitt odlican mec, zaista

Link to comment
mene samo od njenog forhendaedit: mnogo ih se poizbacivala daleko u aut forsirajući, isto tako veliki broj završio u mreži. Ipak i pored 57 neiznenađenih grešaka pobedila je tinejdžerku sa Floride, koja me podsetila na mini Serenu. Ana je pokazala da ume da reaguje posle nervozno igranog prvog seta izgubljenog u tie-breaku. Reagovala je na sebi svojstven način posle vinera (oko 35), stisnutom pesnicom, čak iako se posle nekih njenih lepih poena čula muva kako leti po dvorani. Početkom drugog seta (kada je Stivensova mogla i prelomiti meč) opalivši jedan takav viner uzviknula je: AJDE i osvojila poen na šta se amerikanka (tiho) pobunila tvrdivši da je mislila da je sudija zvao aut... Servis solidan, 5-6 duplih, srećom nije bilo vetra pa je bacanje loptice isto bilo solidno, ponavljala je 2-3 bacanja po gejmu.Iako je napravila previše grešaka pokazala je da postoji napredak u njenoj psihi, borilački mentalitet koji ju je krasio pre 4 godine se nazire... videćemo sa Pironkovom, ima veliku šansu da prođe u 1/4 finale, jer bugarka (52. na listi) nigde osim na Wimbeldonu nije prošla ni 2. kolo
Pironkova igrala polufinale Wimbeldona pre 2 godine. :Hail:
Link to comment
Pobedio Del Potro, ali prilično se namučio protiv lošeg protivnika, nisam siguran da će daleko stići ako tako nastavi :)
Pa valjda ima još jedan meč samo da pobijedi do Noleta, zar ne?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...