Jump to content
IGNORED

US Open 2012 p-b-p


Ros

Recommended Posts

i meni se ucinilo sa sam video logo, jedva pronadjoh: solfirekompanija iz majamija, koju je osnovao neki umetnik. :Dsajtovi im ne rade, samo fb.
hvala beskrajno. sad sam iskopala i gde sam ih videla, u nekom newsletteru tennis-warehouse.
Link to comment
  • Replies 638
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • bergasa19

    82

  • Garnirung

    55

  • freakns

    48

  • dùda

    35

Ima dosta tih nekih "indijanaca", taj Dzonson pa neki Novikov i jos par komada za koje nikad nisam cuo, a verovatno ni vecina ljudi odavde.
a tek kod zena :oSinoc drug cekao Govortsovu na tiketu pa sam mu branio.... protiv neke Konte koja je vodila 5-2 u trecem setu i onda izgubila 5 vezanih gemova :Hail:
Link to comment

Meni je tenis sport No.1 po količini vremena koji posvetim njegovom praćenju na ovaj ili onaj način, pa nisam nikad čuo za Novikova, Džonsona, Klana... Sok je već afirmisan igrač jer ima GS u mixu...S druge strane to su sve verovatno likovi koji igraju koledž tenis koji nije nimalo naivan. Koledž ligu su svojevremeno igrali Blejk, Isner, Kendrik, Kveri, Kevin Anderson.

Link to comment

krenuo tipsa. novaku ide beneto pa dolgopolov/vavrinka i onda u 1/4 najverovatnije delpo. i onda u 1/2 tipsarevic.

Edited by Boza_zvani_Pub
Link to comment

Nikad mi nije bilo jasno zašto ovdašnja javnost nikada nije simpatisala Rodika. Jeste on na terenu priličan bukadžija, ali djeluje kao neko sa kim bi običan čovjek mogao popričati i popiti pivo.

Link to comment
Stoji to sve, mada su kasnije uveli 32 nosioca, u doba prvog Guginog slema bilo 16.
p[etpostavljam da je ovo odgovor na moj post... u pravu si. samo sto Guga i Dewulf ne bi bili nosioci ni danas... ili ako hoces drugacije, mozes li da zamislis danas polufinale GS gde nema nikoga iz top10? ;)
Beše tu i onaj Dent, što je malo mučio Novaka pre neku sezonu.
Taylor Dent, serve bot, katastrofalno los igrac koji nije imao nista sem serve. sjebao ledja relativno rano u karijeri, pa se nij bas naigrao
Nikad mi nije bilo jasno zašto ovdašnja javnost nikada nije simpatisala Rodika. Jeste on na terenu priličan bukadžija, ali djeluje kao neko sa kim bi običan čovjek mogao popričati i popiti pivo.
meni je Roddick uvek bio OK. lik je blesav 100 gradi, meni je to do jaja, ali oni sto prate tenis sa metlom u guzici ga bas zato i ne vole... highligh njegove karijere za mene su bili ne US Open sto je osvojio, vec poraz u finalu Wimbledonea 2009 i onaj legendarni mec u QF Aussie Opena protiv El Aynaouia, kada je u petom setu u jednom momentu dao klincu sto skuplja loptice da prima servis a on seo u hladovinu :Hail:
Link to comment
p[etpostavljam da je ovo odgovor na moj post... u pravu si. samo sto Guga i Dewulf ne bi bili nosioci ni danas... ili ako hoces drugacije, mozes li da zamislis danas polufinale GS gde nema nikoga iz top10? ;)
Ma ok, nisam mislio da tvrdim drugačije. To je samo okolnost koja je i onako tanku praksu, šiknula na još tanju teoriju.
Link to comment
meni je Roddick uvek bio OK. lik je blesav 100 gradi, meni je to do jaja, ali oni sto prate tenis sa metlom u guzici ga bas zato i ne vole... highligh njegove karijere za mene su bili ne US Open sto je osvojio, vec poraz u finalu Wimbledonea 2009 i onaj legendarni mec u QF Aussie Opena protiv El Aynaouia, kada je u petom setu u jednom momentu dao klincu sto skuplja loptice da prima servis a on seo u hladovinu :Hail:
Au, kakav je car bio El Ajnaui :Hail: Meni jedan od omiljenih igraca svih vremena, posle Samprasa i jos nekih poznatih. Evo hajlajts sa tog meca, vredi pogledati svih 10 minuta jer su obojica igrali kao na nekim mnogo dobrim drogama :Hail:http://www.youtube.com/watch?v=YMcyFPA7q88
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...