Jump to content
IGNORED

Socijalni protesti, u svetu i kod nas - da li su uopšte mogući?


kobni zelaya

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FERNOUX H

    66

  • kurjak92

    25

  • Shan Jan

    18

  • Aion

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni ćirilica ne sluti na dobro, nek izvinu drugovi ćiriličari. Takođe mi ovo trpanje GMO zajedno sa ostalim temama zvuči malo dveraški. I "korupcija" i " kriminal" kao glavni problemi kapitalizma. Ma ovo je neka desnica, sigurno.

Link to comment
meni zvuče ko oni što su prošlog aprila pravili onaj bezuspešan protest protiv nezaposlenosti
Pa to je mnogo smislenija stvar - nezaposlenost je nešto oko ljudi u principu mogu da se okupe. Ali GMO? Ma daj.
Link to comment

mislim da su ovo oni što su pravili protest protiv ACTA-e isto na trgu.

Pa to je mnogo smislenija stvar - nezaposlenost je nešto oko ljudi u principu mogu da se okupe. Ali GMO? Ma daj.
+1. protest čisto da se radi nešto, bez nekog smisla posebnog Edited by Lezilebovich
Link to comment
Da, da, jesu. Ali čemu ćirilica? I GMO? Zvuči mnogo BS-ovski.
meni ćirilica ne smeta, imaš ona empejev manifest o nedanju™ ćirilice fašistima sa kojim se skroz slažem. e sad, GMO je , verovatno, kao simbol šta sve zle korporacije mogu da urade ako ih ne sprečimo.
Link to comment
meni ćirilica ne smeta, imaš ona empejev manifest o nedanju™ ćirilice fašistima sa kojim se skroz slažem. e sad, GMO je , verovatno, kao simbol šta sve zle korporacije mogu da urade ako ih ne sprečimo.
Ma ni meni ne smeta, nego je prosto postala znak raspoznavanja u srpskoj politici. I onda, kao što predlaže MP, ako je upotreljavaš izan nacionalističkog konteksta moraš da budeš naročito jasan sa koje si strane, u suprotnom to pravi kratke spojeve u razumevanju, kao sad. A plakat užasno liči na ovo:
Link to comment

99ka su bezopasni jadoši, eko-anonimus-cajgajst naivčine i nemaju veze s nacistima.+dveri, naši i ostali geniji nemaju šta da protestuju, na vlasti su.

Edited by Hella
Link to comment
Meni ćirilica ne sluti na dobro, nek izvinu drugovi ćiriličari. Takođe mi ovo trpanje GMO zajedno sa ostalim temama zvuči malo dveraški. I "korupcija" i " kriminal" kao glavni problemi kapitalizma. Ma ovo je neka desnica, sigurno.
Nije to desnica u klasicnom smislu nego nedoucena anarhopogubljenost klinaca nastala preteranom konzumacijom teorija zavera. Naravno da nas truju GMO hranom, naravno da Amerikanci nisu sleteli na Mesec, naravno da banke u mnogim zemljama posluju bez ikakve kontrole i proizvode siromastvo. Jedna od ove tri izjave je tacna. Ove ekipe veruju u sve tri.
Link to comment
×
×
  • Create New...