Jump to content
IGNORED

Video Klubovi


steins

Recommended Posts

:Djel u ABC-u bila uramljena neka crno-bela reprodukcija pratta? korto malteze naravno.
Da. To sam ja narucio od pokojnog Nemanje Zarubice. Ostatak na pm.
Link to comment
  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    60

  • ToniAdams

    33

  • steins

    20

  • ion

    10

<p>To bre bezobrazno. Jeste bezobrazno ali je i prvo što mi padne na pamet kad se sjetim video klubova. A i prvi je film koji sam snimio za lastne potrebe kad su uveli tu opciju

Edited by pogranicni
Link to comment
Прва три видео клуба у Београду су била М на Зелењаку, СТ на Врачару и Звинко код Новог гробља.
Zar nije "M" (budući M video, kasnije Metro Film) bio u Dragačevskoj, kod CZ-a?Kod njega sam snimio starwars, Indiana Jones i back to the future trilogije za kasniju često ponavljanu upotrebu...Bejahu "M" i Tuck (ex zvinko) nekakva "antipiratska asocijacija distributera", ne? :lol::isuse: Kakva ironija.Sećam se nekog video kluba u 29.novembra koji je imao po 2 filma na jednoj kaseti.Moj burazer jedno 6 puta uzimao "King Kong lives", jer je bio rnić posle.. :lol: :lol:A bila je i fora kad ti se posle odgledanog filma pojavi kraj onog koji je prethodno bio snimljen (biklo ponekad i xxx-ića, pa ja uvek premotavo do kraja, za svaki slučaj, da mi ne promakne :) )
Link to comment

Kad smo kod lokalnih hitova pored svega nabrojanog ja se setio i glumice ciji su filmovi verovatno samo u video klubu u Niskoj Banji (gde sam kao klinac provodio leta) morali da se rezervisu po nedelju dana unapred :)A inace klasika... Van Damme, Lethal Weapon, Naked Gun, i Die Hard za koji je otac mog komsije trazio da ga zamenimo jer "nece da gleda sranje od filma koje se sve vreme odvija u jednoj zgradi"

Link to comment
Kad smo kod lokalnih hitova pored svega nabrojanog ja se setio i glumice ciji su filmovi verovatno samo u video klubu u Niskoj Banji (gde sam kao klinac provodio leta) morali da se rezervisu po nedelju dana unapred :)A inace klasika... Van Damme, Lethal Weapon, Naked Gun, i Die Hard za koji je otac mog komsije trazio da ga zamenimo jer "nece da gleda sranje od filma koje se sve vreme odvija u jednoj zgradi"
Ja sam se baš poprilično ložio na Petsi još od Lethal Weapon 2. Kad smo već kod nje, dva vidoje klasika: Timebomb i Does this mean we're married.Dok mi je prvi ostao u sećanju kao poptuno generic triler sa nekim nategnutim zapletom, drugi je zaista sladak film koji sam zahvaljujući niškoj TV Nais gledao bar jedno desetak puta i svaki put uživao. Zapravo, kao niskobudžetni Green Card.Edit: U pitanju su očigledno tako ospkurni filmovi da za ovaj potonji ne mogu čak da nađem ni trejler (a zašto bi ga pa imao kad je tv film) Edited by Syme
Link to comment

Kako se zove ona glumica koja je igrala u trilerima b produkcije, icesto ostajala bez gornjeg dela. Imala je i sestru koja je glumila tu i tamo?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...