Jump to content
IGNORED

Video Klubovi


steins

Recommended Posts

Mozda je malo offtopic, ali sa tim "prevodima" naslova podsetili ste me na jedan film koji se vrteo na tv cesto krajem devedesetih Mulholland Falls cini mi se da su ga nasi preveli kao "Poverljivo iz LA", iako je (sad to vidim na imdb) snimljen godinu dana pre LA Confidential-a, sto verovatno znaci da su ga pustali nakon sto je LAC postao hit, a slican zanr, seting i tematika prosto su sami nametnuli prevod naslova :DDa l' se jos neko seca ovoga, ili sam ja utripovao?
Mulholland Falls su srpski distributeri preveli kao Žestoki momci iz LA.
Link to comment
  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    60

  • ToniAdams

    33

  • steins

    20

  • ion

    10

  • 4 weeks later...

U želji da nađem nešto za ovaj topik, uđoh u jedan od, koliko je meni poznato, dva preživela video/dvd kluba u Vilingradu, i, što bi rek'o Pajin deda - ne bez ulova. 50984.jpg

Edited by Syme
Link to comment
Brate! Čim sam pročitao ovo nepogrešivo sam ZNAO na koji film misliš! Deadly prey, preveden kao "Smrtonosno oružje", LOL. :lolol:Evo ceo film! A mi klinci smo ga zvali "Golišavko". :isuse: :lolol:Ljudi! Ali scena od 1:22:52 je MUST WATCH!!! :rolf:
Tek sada vidim ovaj post. Hvala! Golišavko... :rolf:Edit:
A sequel entitled 'The Deadliest Prey is now in pre-production.
Edited by Syme
Link to comment
  • 2 months later...

Veliki klubaški hit s početka devedesetih (mislim i jedan od prvih originala, reklama išla na TV-u):v26740ishwe.jpg?partner=allrovi.comI jedan malo stariji, sa pirata;220px-Warlocksands.jpgPlus jedan, isto piratski ako ne grešim, SF:51-S5NsY--L._SL500_AA300_.jpgMeni Runestine inače bio super film, a i Warlock. Timestalkers isto vrlo zabavni (upravo se završili na MGM-u :))

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...