Jump to content
IGNORED

Video Klubovi


steins

Recommended Posts

gugl je cudoerotic thriller queen pretraga daje je kao prvi hit
gugl maj es, dao ti odgovor iz glave.sime, ma meni sinonim za dobru sisu rozanino vime.
Link to comment
  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    60

  • ToniAdams

    33

  • steins

    20

  • ion

    10

Kad smo kod lokalnih hitova pored svega nabrojanog ja se setio i glumice ciji su filmovi verovatno samo u video klubu u Niskoj Banji (gde sam kao klinac provodio leta) morali da se rezervisu po nedelju dana unapred :)
Moje drugarice i ja smo, kao prave tinejdz kretenke iz tog perioda, obozavale neka totalna sranja od filmova, izmedju ostalog i ovaj sa Petsikom. Jedna dodje do primerka iz video kluba, gledamo ga nas pet. A samo kad se setim ludila zvanog Top Gun, pa Dirty Dancing, pa posle, Indecent Proposal... :isuse: Sada sam dobro, ne vucem nikakve traume, thanks for asking :DInace, meni se ceo taj 80s vhs shmek chizeraj jako svidja, i vidim da se ponovo ozivljavaju stari snimci sa kaseta u vidu spotova nove elektronske (cesto analogne) muzike:http://www.youtube.com/watch?v=ECp_O_rRH5Q
Link to comment
pa jebemu, daj radnju bar 1 filmasenon tvid? opako mjesiste
edit: a, jasno, mislis da sam editovo posto sam video tvoj post.ne, ne. Edited by ToniAdams
Link to comment
Moje drugarice i ja smo, kao prave tinejdz kretenke iz tog perioda, obozavale neka totalna sranja od filmova, izmedju ostalog i ovaj sa Petsikom. Jedna dodje do primerka iz video kluba, gledamo ga nas pet. A samo kad se setim ludila zvanog Top Gun, pa Dirty Dancing, pa posle, Indecent Proposal... :isuse:
Prati fabulu radnje, upravo sam nahvalio to što si ti sad popljuvala <_<
Link to comment
sime, ma meni sinonim za dobru sisu rozanino vime.
Dobra je Rosana, ali Patricia u True Romance je objasnila. Sestre moje mladosti. Edited by pacey defender
Link to comment
gugl maj es, dao ti odgovor iz glave.sime, ma meni sinonim za dobru sisu rozanino vime.
Meni Patriša uvek bila slađa. I realno, lepša je.Ko se seća ovog? A ovog?Oba vidoje hitovi. Potonji sam isto gledao sigurno 7-8 puta, opet courtesy of TV Nais. Sladak film, još slađa Rozana.Edit: Nemam pojma ko je ta vaša Šenon, a blagim pregledom Imdb-a, zaključjem da nisam gledao ništa od njenih filmova. Možda sam ipak izbegavao najgori treš? Edited by Syme
Link to comment

ja se secam prvog filma koji sam uzeo iz prvog video kluba u borci - Zodijak. bio je to film UHF, parodija neka, moram ga naci da ga odgledam ponovo, tada mi je bio urnebesaniz video kluba sam uzimao iskljucio komedije, malo akcije i sve filmove gde se vozio skejt.uvek sam uzimo 3 kasete odjednom jer onda dobijes jednu dzaba.sada sam se setio i daljinskog upravljaca mog video rekordera(sharp), covece meni je to tad bio ko svemirski brod. moracu da ga nadjem i provedem jedno setno vece sa njim evocirajuci uspomene kad sam ja bio klinac a on svemirac

Edited by sherman
Link to comment
ja se secam prvog filma koji sam uzeo iz prvog video kluba u borci - Zodijak. bio je to film UHF, parodija neka, moram ga naci da ga odgledam ponovo, tada mi je bio urnebesaniz video kluba sam uzimao iskljucio komedije, malo akcije i sve filmove gde se vozio skejt.uvek sam uzimo 3 kasete odjednom jer onda dobijes jednu dzaba.sada sam se setio i daljinskog upravljaca mog video rekordera(sharp), covece meni je to tad bio ko svemirski brod. moracu da ga nadjem i provedem jedno setno vece sa njim evocirajuci uspomene kad sam ja bio klinac a on svemirac
Pa to je Weird Al Jankovic! Naš čovek u belom svetu!Sećam se one fore Conan the Librarian!
Edited by Syme
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...