Jump to content
IGNORED

Video Klubovi


steins

Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    60

  • ToniAdams

    33

  • steins

    20

  • ion

    10

Još nešto zanimljivo. Kad smo bili klinci, čini mi se, nismo pravili razliku u kvalitetu produkcije. Ovaj film nam je recimo, bio tu negde sa Rambom, pucanje, kroz šumu jurenje, itd. Da je jedno 200 puta jeftiniji, i uz to kretenski, kao da nam nije padalo na pamet.

Link to comment
@praslin> klub u ju bizmis centru se vikao homer i drzao ga je goran skrobonja. bas sam hteo da kazem da je meni VKiskustvo zapravo definisano drezdenjem tamo sa nekom opskurnom ekipom i najboljim radnikom jednog video kluba ever.rango je kasnije poceo da dovlaci i razlicite geek rekvizite, od stripova do LOTR igrackica. secam se da se tada lozio na preachera i kako je koja nova sveska pristizala prolazila je kroz ruke svih clanova kluba.mislim zapravo nisam nostalgican posto je to bilo relativno skoro a sa svim tim ljudima sam i dalje u kontaktu. nekako mi se cini da sve to moze da se ponovi ocas posla.inace, ABC je bio moj prvi video klub (uzeo nausicaa-u i zarazio se) a isao sam i u as. tamo je radila neka lepa devojka (bio sam u godinama kada sam pocinjao da vise mislim o zenama ispred mene a manje o spajdijevoj ribi blek ket)?naravno ovo je sve 21. blok.
sto nisi iso i u velagu?lik je sve gledo. preporucio mi punisera sa lundgrinom.jes bila lepa ona u asu.
Link to comment
sto nisi iso i u velagu?lik je sve gledo. preporucio mi punisera sa lundgrinom.jes bila lepa ona u asu.
bio sam i kod velage ali pazi ja sam videjo dobio dosta kasno plus sam isao u baraku cesto zbog izvidjaca. kada sam imao svoj plejer vec sam se bio preselio kod starog merkatora i imao sam klub doslovce u ulazu.inace secam se da smo (mi, klinci) uzeli aliens bas od velage. malo je reci da mi je to eksplodiralo pamet.
Link to comment

Pošto, je li, nisam imao vidoje, dešavalo se da zanoćim kod burazera na Novom Beogradu i da gledamo filmove do iznemoglosti. Prvi koji mi pada na pamet je The Running Man http://www.imdb.com/title/tt0093894/. Tu su još i Double Impact, Kickboxer, Total Recall. U pauzama između filmova vezivali smo spajalice za konac i bacali tako napravljenu kukicu na antenu komšije dijagonalno dole koji nas je valjda nervirao, šta li. Onda zavežemo drugu spajalicu za petardu, zapalimo je i pustimo niz konac. I buuuum. Bili klinci.

Link to comment
inace, ABC je bio moj prvi video klub (uzeo nausicaa-u i zarazio se) a isao sam i u as. tamo je radila neka lepa devojka (bio sam u godinama kada sam pocinjao da vise mislim o zenama ispred mene a manje o spajdijevoj ribi blek ket)?naravno ovo je sve 21. blok.
Jednom su organizovali nagradnu igru gde su izvlacili glavnu nagradu mountin bajk. U igri su bile clanske karte sa najvise izdatih filmova. Gluvarim ti ja u penzosu, kafani i cirkam navipov konjak u produzetku abc kluba tj u istoj baraci za neupucene, i dolazi mi gazda kluba i kaze mi da sam osvojio bajs. Ja ga gledam bledo, i posto se znamo dobro, kazem mu da nisam u zadnje vreme uopste iznajmljivapo filmove. Kaze on: Ma znam da nisi ali su uzimali na tvoju clansku kartu koja je bila u sanku kafane. Kazem ja: Koji ce mi kurac bajs? Tu mi on kaze da bajs kosta toliko i toliko i da ako necu bajs dace mi pribliznu kintu.Tako ni kriv ni duzan dobijem ja negde, ako me secanje ne vara, oko 150 maraka.
Link to comment
Jednom su organizovali nagradnu igru gde su izvlacili glavnu nagradu mountin bajk. U igri su bile clanske karte sa najvise izdatih filmova. Gluvarim ti ja u penzosu, kafani i cirkam navipov konjak u produzetku abc kluba tj u istoj baraci za neupucene, i dolazi mi gazda kluba i kaze mi da sam osvojio bajs. Ja ga gledam bledo, i posto se znamo dobro, kazem mu da nisam u zadnje vreme uopste iznajmljivapo filmove. Kaze on: Ma znam da nisi ali su uzimali na tvoju clansku kartu koja je bila u sanku kafane. Kazem ja: Koji ce mi kurac bajs? Tu mi on kaze da bajs kosta toliko i toliko i da ako necu bajs dace mi pribliznu kintu.Tako ni kriv ni duzan dobijem ja negde, ako me secanje ne vara, oko 150 maraka.
:Djel u ABC-u bila uramljena neka crno-bela reprodukcija pratta? korto malteze naravno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...