Jump to content
IGNORED

Video Klubovi


steins

Recommended Posts

  • Replies 249
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    60

  • ToniAdams

    33

  • steins

    20

  • ion

    10

E, pa to bio legitiman hit, i izvan granica tadašnje SFRJ. Odličan, naravno. Ja ga mnogo volim. Sećam se i recenzije iz Alefa, koja me inicijalno zagrejala za film.Edit: To je to!

Edited by Syme
Link to comment
nema šanse, ja ga odgledao pre par meseci i ponovo se oduševio. Plus, ubacio me u melanholiju.elem - legenda VKlubova je samo jedna - Ferris Bueller's Day Off - kako smo se svi palili da budemo Feris. :D
Hteodh i ja to da pomenem, ali to je isto bio sasvim legitiman svetski hit.A jel se sećaš ovoga sa mlađanim McDreamy-jem.E, i povodom one špice za nedeljno popodne - ako se dobro sećam, u pozadini su išli Tubular Bells, ili to beše u nekoj drugoj emisiji?
Link to comment

Da li se neko sjeća hitčine -Never too young to die-? John Stamos kao glavna faca, Gene Simmons, trandža i glavni negativac i neka tamnoputa ljepojka kojoj se ne sjećam imena., Kod nas (video klub Strijelac Brčko) taj film je tuko sve rekorde.

Link to comment
jel to ono kad voze unazad da vrate kilometrazu? vrh.
ona pogibija Direktora kad pokušava da se ušunja u kuću mi dan danas tera suze na oči
Hteodh i ja to da pomenem, ali to je isto bio sasvim legitiman svetski hit.A jel se sećaš ovoga sa mlađanim McDreamy-jem.E, i povodom one špice za nedeljno popodne - ako se dobro sećam, u pozadini su išli Tubular Bells, ili to beše u nekoj drugoj emisiji?
eh a kako se ne bi sećao - pa to je jedan od onih filmova posle kojih sam bio siguran da mogu da nadjem makar relativno pristojnu žensku. :(Tubular Bells - jel to ono iz Isterivača Djavola? Mislim da nije ta muzika - ovo je bila špica u nekom noćnom programu. I sad se setih - da sam prvo gledao nastavak Isterivača Djavola na VHSu pa tek onda prvi deo - najstrašniji horor svih vremena, uz Demone.
Link to comment
...Garsija, Stakeout je ludilo od filma. Kao što je i Medlin Stouv ludilo od cice :)..
jeste da!inače, sećam se poluspretnih prevoda.pazi Disorderlies - Trapavi bolničari.
Link to comment
Da li se neko sjeća hitčine -Never too young to die-? John Stamos kao glavna faca, Gene Simmons, trandža i glavni negativac i neka tamnoputa ljepojka kojoj se ne sjećam imena., Kod nas (video klub Strijelac Brčko) taj film je tuko sve rekorde.
znam film - a riba se zvala valjda Vanity i bila ono vrh tamo u 80tim. :wub:i onda naletim na ovo
In late 1995 Vanity turned her back on Hollywood and the entertainment industry and has since dedicated her life to the Christian faith.
:isuse: Edited by steins
Link to comment
ona pogibija Direktora kad pokušava da se ušunja u kuću mi dan danas tera suze na očieh a kako se ne bi sećao - pa to je jedan od onih filmova posle kojih sam bio siguran da mogu da nadjem makar relativno pristojnu žensku. :(Tubular Bells - jel to ono iz Isterivača Djavola? Mislim da nije ta muzika - ovo je bila špica u nekom noćnom programu. I sad se setih - da sam prvo gledao nastavak Isterivača Djavola na VHSu pa tek onda prvi deo - najstrašniji horor svih vremena, uz Demone.
To je ta, ali mislim da nije ta tema.A jel se seća neko horora The Wraith sa Čarli Šinom? Meni je tad bio baš dobar. Kolca! Duhovi! What's not to like?I kad smo već kod Čarlija, naravno, No Man's Land.Edit: Zapravo, slagah te, ono u Exorcistu je Tubular Bells I iz 1973, a ovo je Tbular Bells II iz 1992.http://www.youtube.com/watch?v=Ok7WG_Nikvw Edited by Syme
Link to comment

u imao je Čarli Šin onaj film kada glumi pandura i hvata one andjele pakla - koliko mi je bio tu gotivan onako ugojen i čupav. Plus što je muzika bila vrh!I kad smo kod motorista - sećate li se najzajebanijeg filma Stone Cold - kako sam tu navijao za Lancea. :Delem - svi smo zapostavili apsolutni hit po videotekama iz onog prvog perioda - Police Squad. Tu smo se upoznali sa besmrtnim Frenkom Drebinom. Meni je to bio prvi susret s parodijama (naročito Cukera i Abramsa) pošto sam, Airplane propustio da gledam u bioskopu jer je bio etiketiran kao - horor. :isuse: Od PSa sam ogroman fan ovog žanra, iako mislim da je s njim gotovo, bar dok se ne pojavi neki novi Lesli ili pomenuti dvojac.

a filmovi sintije rotrok?
:Hail: nju sam potpuno zaboravio - i onaj njen trejdmark udarac nogom preko ramena...:D Edited by steins
Link to comment
a filmovi sintije rotrok?
Neverovatno! Minut pre tvog posta sam se setio njenog klasika "Karate policajci", i ženske koja je glumila s njom u tom filmu. Posle je ova druga imala još jedan klasi, kod nas prevedn kao "Akcija terorizam" :lolol:Edit: Mislim da je Stone Cold bio pravi vidoje hit. Ako ga Brana Pernović nije pogledao više od 30 puta, nije ni jednom :) Edited by Syme
Link to comment

@praslin> klub u ju bizmis centru se vikao homer i drzao ga je goran skrobonja. bas sam hteo da kazem da je meni VKiskustvo zapravo definisano drezdenjem tamo sa nekom opskurnom ekipom i najboljim radnikom jednog video kluba ever.rango je kasnije poceo da dovlaci i razlicite geek rekvizite, od stripova do LOTR igrackica. secam se da se tada lozio na preachera i kako je koja nova sveska pristizala prolazila je kroz ruke svih clanova kluba.mislim zapravo nisam nostalgican posto je to bilo relativno skoro a sa svim tim ljudima sam i dalje u kontaktu. nekako mi se cini da sve to moze da se ponovi ocas posla.inace, ABC je bio moj prvi video klub (uzeo nausicaa-u i zarazio se) a isao sam i u as. tamo je radila neka lepa devojka (bio sam u godinama kada sam pocinjao da vise mislim o zenama ispred mene a manje o spajdijevoj ribi blek ket)?naravno ovo je sve 21. blok.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...