Jump to content
IGNORED

Zaglupljivanje nacije


Eraserhead

Recommended Posts

Zasto? Pa on nikad i nije krocio na mesec? Sve je to bila predstava snimljena u nekom hangaru u Nevadi. :fantom::isuse:
Spremao se da progovori o prevari veka i morali su da ga ubiju.
Link to comment

eno vam i naseg harpa, jos uvek stoje stubovihiljade beogradjana prodje svakog dana pored njegaprodjoh i ja juce i nije crven mesec, nego zelen, i to onaj drugi, manji

Link to comment
1 ogromna molba: da se ne zajebavate na račun velikog majstora. Ne sada, plz.
Ljudi se zajebavaju na račun retarada koji bolje od Armstronga znaju kuda je sve nogom kročio.
Link to comment
NATO jeste 1999. koristio hemijske agense za razbijanje oblaka. Oni jesu uticali na "cudne" grmljavine za vreme i neposredno posle bombardovanje.
A nisam primecivao nikakve "cudne" grmljavine
Jesu bile čudne oluje tog leta, u smislu da je obična oluja tipa grom, pa pauza, pa jači grom pa pauza pa slabiji grom pa pauza, itd itd.A ove su bile grom pa grom pa grom pa grom pa grom pa grom, itd, itd.I prvo što je nama palo napamet (meni i mom bližem okruženju) je da to jeste zbog nekakvih NATO kjuraca jer jesu mesecima letuckali naokolo i širili koješta, a nikada pre (a ni posle) nisu bile takve oluje.Dok naravno sve ostalo jeste sranje (bwt nisam ni znala da postoje teorije da su natovci izazvali zemljotres?!)
Link to comment
To opet neki novi wannabe-Onion na srpskom, v7.314? Mislim, tekst je postovan u kateogirji šatro, zajedno sa gomilom drugih gluposti...
Ova vlast ne bira sredstva da skrene pažnju sa HAARP sistema i njegove prave namene i lokacije. Nije vam ni malo čudno što se ovo pojavljuje samo dan nakon što smo ficfiric i moja malenkost pokrenuli inicijativu za održavanje protestnog skupa u centru Barajeva koji bi se završio protestnom šetnjom od centra do crkve kod pijace? -_- Mislim, stvarno...
Link to comment

volim i ja :)možda sam baš zbog toga i primećivala razlikubwt malo off, ali uvek sam tačno znala šta je grom <i uživala> a šta, je li, nije <i nisam uživala>

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...