Jump to content
IGNORED

Zaglupljivanje nacije


Eraserhead

Recommended Posts

Pa dobro, prvi Apple je stvarno koštao $666... E sad, što je to bio reklamni trik, i sad daje za pravo idiotima da svašta smišljaju, druga je stvar...Nego, da li ima negde full Milja Vujanović Regulus, i njene emisije sa 3K s početka 90ih? Baš bi ponovo malo slušao u đavoljem Čoveku Kristoferu Vorneru i ostaloj ekipi... Posebno me zanima onaj deo gde se EU porađa i iz nje izlazi Srbija...

Link to comment
Ti ko da ne znas da postoje nevidljive antene.
Pa da, to je sve počelo od onih bežičnih kablova, Tesla, jebem te radoznalog. Opet Srbi sami sebe uništili. <_<
Link to comment

Sto se pomracenja sunca tice, koliko se secam, price o "cudnim stvarima na nebu" su pocele jos u vreme bombardovanja. Secam da su na TV-u pricali kako "amerikanci upravljaju nasom klimom" obezbedjujuci na taj nacin "neuobicajeno duge periode vedrog vremena" sto im olaksava posao oko bombardovanja. Naravno, i zemljotres je bio posledica tog njihovog prckanja po klimi.Po zavrsetku bombardovanja bilo je dosta kise sa "cudnim grmljavinama" sto je, jelte, jos jedan rezultat "igranja sa prirodom".Dosta ljudi je tada poverovalo u to da amerikanci upravljaju klimom. Cesto se moglo cuti da je vreme cudno - mnogo sunca u prolece, mnogo kise u leto uz "stalnu grmljavinu", + jos i zemljotres...Ne verujem u zaveru, pomracenje sunca je samo nastavak te lude price. Secam se da sam slusajuci te price, tada stalno ponavljao - Jbt, ako smo mi ovoliko popucali od ovo malo bombardovanja, sta li je onda sa Sarajlijama, o cemu li ti ljudi pricaju?

U komentarima sam predlozio da se svi okupimo u centru Barajeva u nedelju, ali Vatikanske Novosti taj komentar cenzurisu :rant:Izeli ih narkomani!!! Jebo ih Novak Norvil!!! :fur: Edited by ficfiric
Link to comment

Ono, moja koleginica je preksinoć u svom potkrovlju na Vračaru bila zablesnuta zelenim zrakom koji je niotkuda došao u njenu sobu. Žena od 60 leta, s obe noge na zemlji

Link to comment
Ono, moja koleginica je preksinoć u svom potkrovlju na Vračaru bila zablesnuta zelenim zrakom koji je niotkuda došao u njenu sobu. Žena od 60 leta, s obe noge na zemlji
Nisam siguran, tekmu sam gledao na prvoj sa lošim snimkom, ali mislim da su to radili i golmanu Bordoa... Pozeleneo čovek sav.
Link to comment
Neko se igrao zelenim laserom
Hm, tvrdi da je došlo odozgo - a njeno potkrovlje je najvisočije u okruženju, a zrak širok i jak.Pre par godina, ne sećam se na kojoj strani na forumu, opisao sam nešto slično
Link to comment
U komentarima sam predlozio da se svi okupimo u centru Barajeva u nedelju, ali Vatikanske Novosti taj komentar cenzurisu :rant:Izeli ih narkomani!!! Jebo ih Novak Norvil!!! :fur:
Pustili ga, fico ;)Ono sto mi je fascinantno je plebiscitarna podrska odlasku u Barajevo, ma koliko se trudio da komentar bude naivan, nepismen, i generalno malouman. U pravu je Kojot, ima tu materijala za jednu kvalitetnu Besku. A posle mozemo da odemo na onaj forum iz Newsrooma i da se hvalimo kako smo istrolovali diskusiju :lolol:
Link to comment
Sto se pomracenja sunca tice, koliko se secam, price o "cudnim stvarima na nebu" su pocele jos u vreme bombardovanja. Secam da su na TV-u pricali kako "amerikanci upravljaju nasom klimom" obezbedjujuci na taj nacin "neuobicajeno duge periode vedrog vremena" sto im olaksava posao oko bombardovanja. Naravno, i zemljotres je bio posledica tog njihovog prckanja po klimi.Po zavrsetku bombardovanja bilo je dosta kise sa "cudnim grmljavinama" sto je, jelte, jos jedan rezultat "igranja sa prirodom"....
Mesas cinjenice sa glupostima i tako diskreditujes cinjenice. NATO jeste 1999. koristio hemijske agense za razbijanje oblaka. Oni jesu uticali na "cudne" grmljavine za vreme i neposredno posle bombardovanje. To su cinjenice. Ostalo (promena klime, zemljoters, ...) su naravno gluposti.
Link to comment
Ono sto je nekada bila margina margine rezervisana za Trece oko, uz pomoc interneta dolazi do velikog broja ljudi koji su iz nekog razloga vrlo podlozni ovakvim uticajima.
Dobro, tog "uz pomoć interneta" imaš svuda, u SAD i po celom svetu, svuda su popularne teorije zavere, a ne samo kod nas :) Problem je samo što dolazi i u glavne medije, a što kaže Dabovic, kad nemaju ili ne mogu da pišu o pravim vestima, daj šta daš :) Edited by Time Crisis
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...