Jump to content
IGNORED

Zaglupljivanje nacije


Eraserhead

Recommended Posts

Ja mislim da i imam direktno link sa Pravde ili se spominju negde, znam sigurno da mi je to upalo u oci@ hattori: I ovo je vec staro, a posetilo me na one price kad sam bila klinka kada su kao zene nestajale u Turskoj na isti nacin. Mislim, mozda i jeste neka nekad ali je to prepricavano kao redovna pojava
a izvini. u turskoj su nestajale samo plavushe -_-
Link to comment
"budi dobar, odnece te cigani""budi dobar, policajac ce te istuci/odvesti""budi dobar, kuca ce te ujesti"i tako se filuje i zastrasuje od kad dete postane svesno sebe i okoline...posle pitanja otkud teror nad ciganima, zivotinjama, skakanje policajcima po lobanjama itd...
Moji su kanda bili komunjare..govorili su "Ako psujes, po ce ti odseci jezik"A ortaka iz komsiluka su njegovi plasili da ce ga postar odneti u torbi..bolestina.edit - I sta je sad ovo sa kineskim radnjama..hocemo li imati muda da nasim prijateljima sa istoka zatvaramo prodavnice ? Sta li je to spopalo tolerantnu srpcad..nestalo pedera i EU trovaca ? Edited by SNARC
Link to comment
a izvini. u turskoj su nestajale samo plavushe -_-
Da, zaboravih da napomenem da su plavuse u pitanju. Iz tog razloga, odnosno jer sam ja plavusa, je moja majka (koja je inace razumna zena) odbijala svaku opciju porodicnog putovanja u Tursku i slicne zemlje, da joj ne ukradu dete. Jedna je majka :kralj:
Link to comment
edit - I sta je sad ovo sa kineskim radnjama..hocemo li imati muda da nasim prijateljima sa istoka zatvaramo prodavnice ? Sta li je to spopalo tolerantnu srpcad..nestalo pedera i EU trovaca ?
hocemo brate. evo i da ti objasnim: znachi, sve je njihovo, jedino oni imaju pare da plate preskupe zakupe za radnje (to nashi vishe ne mogu, to niko ne moze!). onda oni u tim preplacenim objektima nama prodaju bofl za jeftine pare i tako se bogate. i sve je njihovo.to sam, naravno, nauchila u autobusu.i da naglasim, sve je njihovo <_<@ nera. vaistinu jedna ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment
hocemo brate. evo i da ti objasnim: znachi, sve je njihovo, jedino oni imaju pare da plate preskupe zakupe za radnje (to nashi vishe ne mogu, to niko ne moze!). onda oni u tim preplacenim objektima nama prodaju bofl za jeftine pare i tako se bogate. i sve je njihovo.to sam, naravno, nauchila u autobusu.i da naglasim, sve je njihovo <_<@ nera. vaistinu jedna ^_^
Ne zaboravi da su pre svega upropastili inace razvijenu i perspektivnu srpsku tekstilnu idustriju, i da nije njih svi domaci trgovacki lanci bi cvetali u izobilju :ss1:
Link to comment
hocemo brate. evo i da ti objasnim: znachi, sve je njihovo, jedino oni imaju pare da plate preskupe zakupe za radnje (to nashi vishe ne mogu, to niko ne moze!). onda oni u tim preplacenim objektima nama prodaju bofl za jeftine pare i tako se bogate. i sve je njihovo.to sam, naravno, nauchila u autobusu.i da naglasim, sve je njihovo <_<@ nera. vaistinu jedna ^_^
vade profit na rezervnim delovima za ljudove sto ne prodaje zavrsi u juhici u bloku 44 i 70 i tamo preko vojne dzade u munzeji.
Link to comment
hocemo brate. evo i da ti objasnim: znachi, sve je njihovo, jedino oni imaju pare da plate preskupe zakupe za radnje (to nashi vishe ne mogu, to niko ne moze!). onda oni u tim preplacenim objektima nama prodaju bofl za jeftine pare i tako se bogate. i sve je njihovo.
Kinezi..m'rs kuci u Japan
Link to comment
A i spava ih po sesnaest u sobi samo da bi sto manje novca potrosili ovde i sto vise odneli u Kinu
koja se zato i - shta? razvijaaaa. a mi - odakle nam?! <_<
Link to comment

svidja mi se ova formulacija "priznala". dakle to je nesto sto znaju apsolutno svi svedski politicari iz svih stranaka (iako je u pitanju ogromna tajna), a evo, ova je "priznala" :)ovo je pisano za one ljude koji misle da se svi nesrbi poznaju medjusobno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...