Jump to content
IGNORED

Zaglupljivanje nacije


Eraserhead

Recommended Posts

opet uslovno prihvatam da je posredi zavera, tj ne odbacujem tu mogucnost
pa da, ja ni ne tvrdim da je bila niti da nije bila, samo probam nekako da objasnima kao što rekoh, i da je bila zavera i da nije, još uvek ne umem da objasnim kako, zašto, zbog čega, itdok, narod je bio sluđen ratom pa je progutao "kampanju", ali odakle uopšte kampanja?ako jeste zavera zašto, ako nije zavera opet zašto?
Ni ja se ne secam ovolikog ludila. Secam se samo da se preporucivalo da se ne gleda direktno u sunce golim okom (sto vazi iovako ionako uvek) i to je bilo to. Izgleda da sam uspesno filtrirao ludilo.
blago tebikao što rekoh već, u mom bližem okruženju niko nije podlegao "ludilu", ali ulice jesu bile jezivo puste u Bg tog dana...
Link to comment

Ovako ja sam bio jedina osoba koja je posmatrala pomračenje sunca na otvorenom u krugu moje zgrade,gde živi nekih hiljadu ljudi.Bila su još 2 pijanca ali su oni povremeno odlazili pod neku nadstrešnicu da se štite.Posmatrao sam prozore veliki broj je bio prekriven ćebadima,a svi bez izuzetka spustili roletne, izbrojao sam još 15 ljudi koji su virili iza roletni ili iz ulaza zgrada.A i ti su me posmatrali sa užasom u očima,kako sebe izlažem "opasnosti" i više su se buljili u mene nego u Sunce.Dakle bio sam siguran da je ovo neka Slobina ujudurma i psihološki rat i da nema nikakvih štetnih posledica.Medjutim u jednom momentu ja sam osetio paniku i poriv da se sakrijem u ulaz zgrade,Bilo je to onda kada sam pogledao prozor jednog profesora fizike(srednja škola) koji je imao ženu profesorku hemije,i decu koja su imali solidnog uspeha na takmičenjima iz tih predmeta.Inače hardcore mrzitelji Slobe,članovi Demokratske stranke skoro od samog početka.Njihov prozor bio prekriven roletnam i niko nije virio.Pomislio sam možda ipak ja grešim nemoguće da su ovoliki ljudi u takvoj zabludi a ja u pravu, i još oni koji su školovani da objašnjavaju ovakve stvari.

Edited by General Ripper
Link to comment

e da, još nešto:da je to bio neki manje-više novi fenomen još bih i razumelapa kao da li je baš sasvim istina to što pričaju ili ipak ne, da li su to ipak zli Amerikanci ili ipak ne, ovo onoali jebote jebeno pomračenje Sunca koje je bilo x puta pre toga i biće x puta posle toga, što bi trebalo da bude prilično poznata stvar, i tako da ispadne, pa neverovatno i gotovo

Link to comment

U nekim studentskim krugovima taj "eksperiment" se pripisivao Mirjani Marković.Navodno je bio cilj ustanoviti u kojoj meri mediji mogu uticati na ponašanje stanovništva.Navodno je od uspeha tog "eksperimenta" zavisilo i raspisivanje izbora, da "eksperiment" nije uspeo izbori bi bili raspisani te 1999-te godine, ali kako je ustanovljeno da se medijskom manipulacijom od populacije može napraviti poslušno stado ovaca, izbori su odloženi za sledeću godinu.* (Valjda na našu sreću.)*Uvažena je pretpostavka da bi Milošević te 1999-te izbore dobio bez većih problema, sve na talasu "pobede nad zločinačkon NATO avijacijom". Sreća pa im je procena bila pogrešna.

Link to comment
Kako to misliš?
pa lepo. u rezonovanju shizofrenika nema vidljive inherentne logike. ako takva osoba uvrti u glavu da Amerikanci prave pomracenje Sunca, to je tako. intuicija je dovoljan dokaz.zato je taj incident bio uzasan. ljudi su privremeno ostavljeni bez razuma.danas se ovaj model razmisljanja neverovatno prosirio, ali je postao toliko normalan i normiran da vise niko ni ne primecuje da nesto nije u redu.
Link to comment
Malo je sizofrenija ozbiljnija bolest, tesko da bi mogla da se svede na poremecaje u rasudjivanju.
znam, pricam o jednom klinickom simptomu, jednom incidentu.fazon je u tome sto, kada bi danas neko odbio da ide na posao zato sto su Amerikanci napravili pomracenje Sunca, njegova porodica bila veoma zabrinuta i mozda bi se konsultovala sa nekim.
Link to comment

aha.popricaj sa ziteljima barajeva. ma ne moras, evo ti moj kolega od preko puta, ne uzima barajevo i tresnju u obzir da se seli tamo, prvo zbog haaaarpaa, drugo zbog americkog radara koji je postavljen posle bombardovanja u vodotoranj. a seli se u prirodu gde ce se grejati na suncane ploce, koristiti tehnicku vodu iz bunara i zalivati ne-gmo biljke iz septicke jame da bi mu sinovi rasli u nezagadjenom okruzenju do smaka sveta. koji ce doci, samo misli ipak ne u decembru.a vodi se kao ozbiljan, za poneke cak i relevantan covek.

Link to comment
rekao urednik da se svaki dan pusta, i oni svakog dana pustajunema tu nikakve skrivene agende
U redu, ali znamo li od kojih ludaka je uopšte potekla priča da je HAARP instaliran ni manje ni više nego u Barajevu?Sećam se kada je pre par godina, onako stidljivo, krenulo pisanje o HAARP sistemu koji sa Aljaske pravi klimu kakva Klintonu treba u bilo kom delu sveta. To je bilo, da kažem OK, negde u skladu sa sličnim tekstovima kojih je prepun Internet pa ih treba samo prevesti i servirati. Ništa specijalno u toj kategoriji.Pre koju nedelju, čitam ovaj topik i shvatam da je u Srbiji manje-više zvanično utvrđeno da je HAARP instaliran u Barajevu i odatle prži po klimi, muškoj potenciji, podzemnim vodama, njivama, ma po svemu što je Klinton uzeo na oko. I shvatam da se to primilo kao dobar dan, da niko živ nije te dileje pitao makar: "Pa dobro, Barajevo vam je na pljuckomet od redakcije, hoćemo li videti neke fotografije tog supertajnog Klintonovog postrojenja usred Srbije? Makar nešto?". Ne, deo javnosti koji predstavlja ciljnu grupu žute štampe uzeo je to kao pilulicu pred spavanje. Ako ovi sutra objave kako se u Pionirskom parku nalazi 400 džinovskih antena koje Srbima na niskim frekvencijama direktno u mozak emituju mape Srbije bez Kosova, i to će biti prihvaćeno glatko kao da si ih pitao koliko je sati.To mi se nekako uklapa u utisak koji već neko vreme imam, da ova nacija trenutno forsira geometrijski progresivnu retardaciju u okviru koje joj je najlakše da poveruje u one najumobolnije i najidiotskije konstrukcije. Nisam siguran kako će se to tačno završiti jer u onome što sam pročitao od knjiga ne videh sličan primer takvog kolektivnog prsnuća. Vrlo propala situacija, rekao bih.
Link to comment
Antena-Birds.pngAli nazalost postoje forumi, disuksije i slicno koje prze naciju da je sve ovo sto nam se desava u poslednje vreme upravo uzrokovano montazom antena koje pocinju na H...., pored oficijalnih medija koji naravno daju svoj puni doprinos.Jebote, ti isti pisani mediji prenose izjavu vladike budale "da su za susu krivi gresnici" bez ikakve ograde ili kritike takve ordinarne budalastine, jos reklamiraju moleban (koji je to kurac), na kome ce doticni da izmoli kisu i padavine. I valjda svi oni misle da rade na "prosvecenju" ili "edukaciji" kako bi rekli mladi lideri ovog izgubljenog naroda i u vremenu i u prostoru.
Link to comment
Pre koju nedelju, čitam ovaj topik i shvatam da je u Srbiji manje-više zvanično utvrđeno da je HAARP instaliran u Barajevu i odatle prži po klimi, muškoj potenciji, podzemnim vodama, njivama, ma po svemu što je Klinton uzeo na oko. I shvatam da se to primilo kao dobar dan, da niko živ nije te dileje pitao makar: "Pa dobro, Barajevo vam je na pljuckomet od redakcije, hoćemo li videti neke fotografije tog supertajnog Klintonovog postrojenja usred Srbije? Makar nešto?". Ne, deo javnosti koji predstavlja ciljnu grupu žute štampe uzeo je to kao pilulicu pred spavanje. Ako ovi sutra objave kako se u Pionirskom parku nalazi 400 džinovskih antena koje Srbima na niskim frekvencijama direktno u mozak emituju mape Srbije bez Kosova, i to će biti prihvaćeno glatko kao da si ih pitao koliko je sati.
Ti ko da ne znas da postoje nevidljive antene.
Link to comment

HAARP je samo mali deo te retardacije.EU kao paganska tvorevina

Симбол одгризнуте јабукеПрви лого компаније Епл (Apple) је дизајнирао Роналд Ваине (Ronald Wayne). На првом логоу био је приказан Исак Њутн како седи испод јабуковог дрвета када је открио гравитацију; a около, по ивици логоа била је исписана песма: „Newton…a mind forever voyaging through strange seas of thought.“По првобитној идеји, размишљало се да се симбол “одгризнуте јабуке“ повеже, са философијом и математиком, посебно са античком. Да би у том трагању како оправдати и прилагодити лого „ширим масама“, дошло се дефинитивно до идеје: да се доведе у везу са религијом, а посебно са Хришћанством, и оправдати лого „одгризнуте јабуке“.Одгризнута јабука је симбол првог греха који je Адам начинио у Едемском врту, када је послушао своју жену Еву и загризао јабуку коју му је она додала (Књига постанка) 3,6-7. Међутим симболична цена првог Епле компјутера је била 666,66 $.(И учини да сви, мали и велики, богати и сиромашни, слободни и робови, начине себи жиг на својој десној руци или на свом челу, да нико не може ни купити ни продати сем онога ко има жиг, име звери или број њенога имена. Овде је мудрост. Ко има ум нека израчуна број звери; јер је човеков број. А њен је број шесто шездесет и шест.- ОТКРОВЕЊЕ 13; 16-18).
Ono sto je nekada bila margina margine rezervisana za Trece oko, uz pomoc interneta dolazi do velikog broja ljudi koji su iz nekog razloga vrlo podlozni ovakvim uticajima.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...