Jump to content
IGNORED

Star Trek


Atreid

Recommended Posts

On 24. 2. 2023. at 21:30, burekdzija said:

Evo meni Orvil 3. sezona dostojan tng-a, a bolji od svakog star treka sto se skoro pojavio. Ne zajebavaju se vise, a svako malo proleti i po koja recenica iz imperije ili dzedaja, jer macfarlane. 

 

On 25. 2. 2023. at 11:05, Shan Jan said:

I meni je Orvile super legao ali je veliko pitanje da li ce se nastaviti :sad:

 

Pričasmo o tome, Meni je orville bio... Onako... Predugačke epizode, jednostavno, loši su likovi i nemaju nikakvu interakciju, barem kod mene ne izazivaju nikakvu povezanost pa ni osećanja a i zapleti su ne baš originalni, ogroman je zaokret od jednom od neke space zajebancije, postali su u sekundi wanabee Star Trek i nekako mi je sve to na silu, mada se vidi da su pojačali budžet i da je produkcija namunjena. 

Link to comment
4 hours ago, Radoye said:

 

To iz trece epizode? Kod mene je na programu tek za dva sata :)

Znam da se na netu ovih dana pricalo o sejpsifterki u posadi USS Titan ali to je opovrgnuto...

Sejpsifterka uopste nije sejpsitferka vec neka deveta rasa, pojma nemam koja.

 

Spoiler

Sejpisifter na Titanu zaista postoji, i umalo zakla Dzejka, i on je saboter na brodu. Ali, ako si vec gledao, i ti sad i znas.

 

Ovo je ubedljivo do sada najbolja epizoda Zvezdanih staza jos od "All Good Things" sa kojom je serija svrsena. Jer, ni DS9, a tek ni Vojadzer, ne daj boze Enterprajz, a o NuTreku da ni ne govorimo, nisu ni bili blizu zlatnim godinama TNGa. Za sada, u ove prve tri epizode trece sezone Pikara, Matalas nam ostavlja citav TNG opus poput sablajt pastrorca nad kome se Pikar#3 pisa samo tako. A ako znamo da nas u epizodi 4 ceka neka, prema najavama onih koji su imali, picka im materina, tu privilegiju da odgledaju celu sezonu u cugu, jedna zesca emocionalna  trauma...hmhm

Link to comment
10 hours ago, Њујоркер said:

Sejpsifterka uopste nije sejpsitferka vec neka deveta rasa, pojma nemam koja.

 

  Reveal hidden contents

Sejpisifter na Titanu zaista postoji, i umalo zakla Dzejka, i on je saboter na brodu. Ali, ako si vec gledao, i ti sad i znas.

 

Ovo je ubedljivo do sada najbolja epizoda Zvezdanih staza jos od "All Good Things" sa kojom je serija svrsena. Jer, ni DS9, a tek ni Vojadzer, ne daj boze Enterprajz, a o NuTreku da ni ne govorimo, nisu ni bili blizu zlatnim godinama TNGa. Za sada, u ove prve tri epizode trece sezone Pikara, Matalas nam ostavlja citav TNG opus poput sablajt pastrorca nad kome se Pikar#3 pisa samo tako. A ako znamo da nas u epizodi 4 ceka neka, prema najavama onih koji su imali, picka im materina, tu privilegiju da odgledaju celu sezonu u cugu, jedna zesca emocionalna  trauma...hmhm

All Good Things se završava, koliko se  sećam, tako što Q kaže Pikaru da nije stvar u istraživanju zvezda , planetai galaksija, već da pokuša da istraži nove nivoe egzistencije. 

 

Rekla bih da će cela 3.sezona biti o ovome, a možda će neko i preći na novi nivo... :)

Link to comment
On 3.3.2023. at 2:02, Mil@n said:

 

 

Pričasmo o tome, Meni je orville bio... Onako... Predugačke epizode, jednostavno, loši su likovi i nemaju nikakvu interakciju, barem kod mene ne izazivaju nikakvu povezanost pa ni osećanja a i zapleti su ne baš originalni, ogroman je zaokret od jednom od neke space zajebancije, postali su u sekundi wanabee Star Trek i nekako mi je sve to na silu, mada se vidi da su pojačali budžet i da je produkcija namunjena. 

Verujem ti i razumem ali mene ova 3. sezona prosto radi bas kao tng pre eto 30 godina. Me happy ;)

  • +1 1
Link to comment

Odlična epizoda Picarda, uzbudljiva od početka do kraja. Da nema ključnog pitanja, zašto i kome je bitan Džek Krašer, komotno bi mogla da bude kraj serije, ovako čekamo sledeću. epizodu.

Link to comment

Skapirao sam o cemu su baljezgali oni baksuzi koji su imali tu, mrstamo, priliku da u cugu odgledaju sezonu, i kada su najavili da ce biti placipickenja u 4oj epizodi. Iako sam cinik i basksuz par ekselans, i meni su malkice zasuzile oci kad sam pred kraj video rozdestvo iljada spejs meduza, sto je vise nego ocigledna referenca na farpoint.

Jebi se matalase. Smrk, sljos, prd!

 

Idemo dalje!!!

  • Haha 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ahahah, kad ne znaš šta dalje sa serijom, ti izvuci Borgove. Tako ukratko ide pretposlednja epizoda Picarda. Neka nebuloza od  objašnjenja je data kako oni utuču na Džeka, bla truć, onda još nebuloznije da su se infiltrirali u svaku vrstu u Galaksiji koja koristi transportere, ali to deluje samo na mlade, tako da imamo samo jednu epizodu da razjebemo govna i završimo ovo.

 

A stvarno je lepo počelo.

Link to comment

Završi se Picard, verovatno zauvek.

Poslednja epizoda nije ispala tako loša kao što sam očekivala i nekako mi je drago što se stara ekipa okupila da odvoza taj poslednji krug sa stilom. 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...