Jump to content
IGNORED

Star Trek


Atreid

Recommended Posts

 

To sto kazes da je prazan, ima mozda i do toga sto je ovde on bukvalno na samom pocetku svoje karijere, svez iz akademije. Onaj iz originalne serije je vec stara kuka, plus sto je na Enterprajzu najstariji od cele "prve postave" - to je njegov brod, on je tu najduze, i prema tome se i ponasa. U SNW je jos uvek zutokljunac.

Link to comment

S početka sam imao određene predrasude ( pogotovo što su Picard i Discovery potpuno negledljivi ) ali me je kupila šesta epizoda koju sam upravo odgledao i koja je takav masterpiece baziran na "The ones who walk away from Omelas" Ursule Legvin ( verovatno najpoetičnija i najsimboličnija short story ever ).  Verujem  da će, kad prođe određeno vreme ova epizoda biti redovan pick u onim listama najboljih ST Epizoda ikada, kojih je pun internet. 

Link to comment

Doduše, brzo se iskvarilo sa epizodama sedam i osam, ali mi se sviđa omaž posvećen prva tri filma Alien franšize, u devetoj epizodi. 

Link to comment
  • 6 months later...

I nije lose pocela, dapace.

 

A pogledah i jucub rivjue onih srecnika koji su imali prilike da odgeldaju celu sezonu, izgleda da imamo cemu da se nadamo. Mislim, kad kriticni pijanac i nerdrotik idu okolo i fale 1 Pikarda, namesto da vriste na sav glas, moze biti da impotetni kurcevi i neznalice kurcman i akiva su pustili matalasa na prednje sediste, a oni ostali ne na zadnjem, vec u boksu. Ce vidimo.

Link to comment

Evo meni Orvil 3. sezona dostojan tng-a, a bolji od svakog star treka sto se skoro pojavio. Ne zajebavaju se vise, a svako malo proleti i po koja recenica iz imperije ili dzedaja, jer macfarlane. 

Link to comment

Steta ali i nekako ocekivano sto nece da produze kad neocekivano urnise njihove mrtvorodjene star wars uradke. Ja nisam ni znao da je izasla 3. sezona dok se nije pojavila na dizniju, to mozda napravi razliku. Koliko vidim oni se pitaju sad? Mozda isti mozak otkaze i Andora.

Link to comment

Picard iznenađujuće dobar.

Vorf je tu, šejpšifteri iz Dominiona su tu, ko još fali? Kapetan Sisko da se pojavi iz one crvotočine. Neka Dejtina inkarnacija i pokrili smo sve serije.

 

 

Dobo je što sam tek sada shvatila da je ono Amanda Plamer. :D

Link to comment
34 minutes ago, Radoye said:

 

Jesu li?

Tako sam shvatila. Otpadnička frakcija koja nije bila za mir sa Federacijom.

Edited by Arkadija
Link to comment
5 hours ago, Arkadija said:

Tako sam shvatila. Otpadnička frakcija koja nije bila za mir sa Federacijom.

 

To iz trece epizode? Kod mene je na programu tek za dva sata :)

Znam da se na netu ovih dana pricalo o sejpsifterki u posadi USS Titan ali to je opovrgnuto...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...