Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

to neki peder garant

 

jednog osmog marta sam otišao u ženski klozet jer je bio red pred muškim i kad sam izlazio neki pridošli tuđin poče da kokodače sram te bilo, reko lakše tigrice dovoljno sam muško da mogu da provedem pet minuta u ženskom klozetu i usput danas je dan m-ž ravnopravnosti pa kad završiš dođi do šanka da mi plaćaš pića dok me bezuspešno muvaš  :fantom:

Link to comment

buduci sekretar za rodnu ravnopravnost. 

 

http://youtu.be/11IcFWtzrLg

a jadan, kako su mu zavalili partijski zadatak :(

 

jednog osmog marta sam otišao u ženski klozet jer je bio red pred muškim i kad sam izlazio neki pridošli tuđin poče da kokodače sram te bilo, reko lakše tigrice dovoljno sam muško da mogu da provedem pet minuta u ženskom klozetu i usput danas je dan m-ž ravnopravnosti pa kad završiš dođi do šanka da mi plaćaš pića dok me bezuspešno muvaš  :fantom:

:lol: 

Link to comment

to neki peder garant

 

jednog osmog marta sam otišao u ženski klozet jer je bio red pred muškim i kad sam izlazio neki pridošli tuđin poče da kokodače sram te bilo, reko lakše tigrice dovoljno sam muško da mogu da provedem pet minuta u ženskom klozetu i usput danas je dan m-ž ravnopravnosti pa kad završiš dođi do šanka da mi plaćaš pića dok me bezuspešno muvaš  :fantom:

 

da, da, red pre pred muškim wc-om i potpuna prohodnost ženskog. pričaj ti to nekom drugom.

Link to comment

pa moguće je da je to bila proslava osmog marta u nekom muškom preduzeću i ta jedna blagajnica koju imaju ga je isfurala iz wc-a. a red pred muškim je bio pivski, verovatno. šank - možda on tako tepa svom radnom stolu u tom preduzeću. a to muvanje - verovatno je tražila slobodan dan jer dete operiše krajnike, hence: bezuspešno. eto, bulitpruf priča.

Edited by gagorder
Link to comment

to neki peder garant

 

jednog osmog marta sam otišao u ženski klozet jer je bio red pred muškim i kad sam izlazio neki pridošli tuđin poče da kokodače sram te bilo, reko lakše tigrice dovoljno sam muško da mogu da provedem pet minuta u ženskom klozetu i usput danas je dan m-ž ravnopravnosti pa kad završiš dođi do šanka da mi plaćaš pića dok me bezuspešno muvaš  :fantom:

http://www.trilulilu.ro/video-animatie/cow-and-chicken-118-the-girl-s-bathroom-dfkt

Link to comment

a jadan, kako su mu zavalili partijski zadatak :(

 

:lol:

 

ja jedva cekam lgbt i metro snsdegenerike kad ta tema dodje na red. 

 

3_qt_Popcorn_Bowl_1.jpg

Edited by garoviks
Link to comment

šta u proceduralnom smislu znači 'izveštaj'?

 

http://www.blic.rs/Vesti/Svet/449037/EP-odbio-izjednacavanje-plata-muskaraca-i-zena-za-isti-posao

 

Evropski parlament odbacio je izveštaj o ravnopravnosti muškaraca i žena, u kome se od država Evropske unije traži da garantuju osnovno načelo - ista plata za isti rad muškaraca i žena.

410107_crna-gora-eu-ap_f.jpg?ver=1394577Protiv ovog izveštaja glasalo je 298 poslanika, uglavnom iz reda konzervativaca, 289 ih je glasalo "za", i to većinom levičara i liberala, dok je 87 poslanika suzdržano, uglavnom iz redova "zelenih".


U izveštaju se traži i zabrana otpuštanje tokom porodiljskog bolovanja.
Belgijski poslanik iz redova socijalista Veronika De Kejser upozorila je da je ovo "neverovatan korak unazad nekoliko dana nakon Međunarodnog dana žena".

 

 

 


"Današnjim glasanjem nisu povređene i napadnute samo žene, nego i čitavo društvo, naše vrednosti i samo srce naše čovečnosti", navela je francuska grupa poslanika iz reda socijalista.

Link to comment

 

"Današnjim glasanjem nisu povređene i napadnute samo žene, nego i čitavo društvo, naše vrednosti i samo srce naše čovečnosti", navela je francuska grupa poslanika iz reda socijalista.

 

f3ul48.jpg

Edited by Hella
Link to comment

 

 

Ulagači će lakše investirati svoj novac ako je muškarac koji predstavlja plan investitorima zgodan, tvrde na Harvardu. S druge strane, atraktivne žene-menadžeri imaju jednake šanse za uspeh kao i one koje su manje fizički atraktivne, tvrde u istoj studiji. 

Međutim, u jednoj drugoj studiji ispitavači su tražili od investitora da pogledaju prezentaciju istog projekta koje su iznosili muškarci i žene. 

"Muškarce koji su predstavljali projekt, investitori su doživljavali ozbiljnijima i logičnijima od žena koje su prezentovale isti projekat", zaključili su autori studije.

 

 

 

 

 
:fantom:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...