Jump to content
IGNORED

rodna ravnopravnost


gagorder

Recommended Posts

mora i ovde da se obznani da ste dobile podršku   :fantom:

 

 

 

Na današnjoj sednici lokalnog Parlamenta, u diskusiji koja se ticala nedostatka žena na izvršnim funkcijama u subotičkoj Skupštini i u Gradskom veću, Gojko Radić je izjavio kako se slaže da bi trebalo da bude više žena u politici, jer je „lepo to videti“ i kako „svi volimo da se okrenemo za lepom ženom“.

 

zapamtite:

 

2UBQiHl.jpg

Link to comment

tek sad sam povezala da uprkos tome što sam JA ugovorna strana (potpisala ugovor sa predškolskom ustanovom, dala dete u vrtić, što bi se reklo), sve fakture koje su nam do danas stizale glase na ime mog muža. valjda to što umem da se potpišem još uvek ne obara osnovanu pretpostavku da ne mogu da platim. ili, valjda sam ja besposlena, pa idem okolo i zaključujem ugovore, a zna se kod koga je novčanik. baš ću da pitam, da vidim koja je to mikropolitika -_-

Link to comment

tek sad sam povezala da uprkos tome što sam JA ugovorna strana (potpisala ugovor sa predškolskom ustanovom, dala dete u vrtić, što bi se reklo), sve fakture koje su nam do danas stizale glase na ime mog muža. valjda to što umem da se potpišem još uvek ne obara osnovanu pretpostavku da ne mogu da platim. ili, valjda sam ja besposlena, pa idem okolo i zaključujem ugovore, a zna se kod koga je novčanik. baš ću da pitam, da vidim koja je to mikropolitika -_-

za tvoju utehu, do pre nekoliko meseci, rachuni su mi dolazili na ime maloletnog zenskog deteta ^_^

 

kad je doshlo na y roditelja, ja samo podnela. dosho ti rachun. zashto meni? :lolol:

 

nemo da si nakraj srca, prijavi dete na svoje zdravstveno osiguranje, pa cesh u knjizici da pishesh ti, besprekorno -_-

 

a za mikropolitiku javi obavezno (meni je deceniju celu pisalo u lichnoj karti ime majke, ne secam se vishe zashto, ali svakako ime jednog roditelja. nema ko me nije pitao zashto. odgovor je prigodno i besmisleno glasio: zato sto sam joj ja iz prvog braka. i besprekorno je zaustavljao sva druga pitanja. zena je i dalje u tom istom prvom braku, tako da nije bilo ni neistine :lolol:)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...