Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

usaoNK PakistanEDIPigrao sam ranijih godina ali ne u PPP ligi... obećavam doslednost ali prihvatam da me se stavi u prvu B saveznu ligu kao novajliju

Edited by Arbeitmann
Link to comment

Usao i LeziLebeDaTeJedem... Prva mi je sezona, ali cu sigurno ispratiti do kraja, tako da nemam nista protiv da krenem od beton lige.

Link to comment

Treba stati na 40 timova u H2H ligi.Svi redovni su usli, dakle preostalih par mjesta da se popune po principu "ko prvi djevojci sam u nju upada" i da zatvaramo radnju.

Link to comment

40, ili 39? Ako EPL ima 38 kola, a mi igramo jednokruzno, potrebno nam je 39 timova da bi svako odigrao sa svakim. Doduse, tako ce u svakom kolu jedan tim odmarati, ali sta sad

Link to comment

Da, ali se igralo dvokruzno. Tako je bilo moguce da svako odigra po dve utakmice sa svakim, i da niko ne pauzira. Po jednokruznom sistemu, u ligi od 40, jednog neprijatelja ces preskociti. Nekako mi deluje da je manja steta da ne odigram jedno kolo za celu sezonu, nego da propustim duel sa nekim od arch-nemesisa

Link to comment

Da ali i da ce na kraju svako odigrati sa svakim. Danas ima 40 ne bi bilo slobodnih ali bi bio jedan protivnik sa kojim nikad neces igrati.

Link to comment

Uci cu u ligu poslije oi, cuvajte mjesto. I samo da kazem pametnicama da ako vas je 39 u ligi, opet necete igrati sa svima jer jedno kolo ne igrate ni s kim.Poz

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...