Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Jedino da neko posle procisti ligu, pa izbaci one za koje misli da nece biti redovni, a opet, kako to da se proceni? (Ako to bude Praslin radio - :smoris: . :D )
ovo
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nek' je izbaci Praslin da ne moram da gubim od Misirki.
Tako reci, nije sramota. :P Onda glasam za tebe da budes izbacivac. Posle ti slusaj godinu dana potresne price izbacenih. :( A onda neko od njih bude jako dobar u Classic-u, a nema pravo da igra u Premier H2H sledece sezone. Ovako niko nece imati pravo da se buni, svi dobijaju sansu da se takmice, pa kako kome bude.
Link to comment

Zar ne bi bilo realnije da Classic plasman bude kriterijum za to ko igra H2H prvu ligu sledeće sezone? Da odlučuje ukupni skor, a ne sreća u izvlačenju anektivnih protivnika...

Link to comment
Zar ne bi bilo realnije da Classic plasman bude kriterijum za to ko igra H2H prvu ligu sledeće sezone? Da odlučuje ukupni skor, a ne sreća u izvlačenju anektivnih protivnika...
Ne.Ja prvi klasik i ne igram... sto znaci da cu nekad da pravim tim koji ce biti prilagodjen narednom protivniku, ili dvojici, u H2H ligi... dakle ponistavanje njegovih igraca, ekstra transferi i sl.... pa se nekad desi da osvojim 19 poena u kolu i dobijem.Ne treba mijesati babe i zabe.
Link to comment
Aha, i sam sa sobom. :P 39 timova je za svako sa svakim po jednom, a ono kolo koje se pauzira se ne ostaje bez bodova, jer se igra protiv Average-a. Ili da jednostavno udju u ligu svi koji hoce, posto ce izgleda biti vise od 40 zainteresovanih, pa kako se kome zalomi. Bezveze je da par ljudi izvisi kad smo vec resili da igramo jednu veliku ligu.
Glup sam :isuse: Ako ce ovo biti prelazna sezona nije lose da bude otvoreno za sve pa da se podvuce crta i nastavi sledece sezone sa EPL i Championshipom... Mnogo bi glupo bilo da izvisi neko ko nije bio tu ovih 10-ak dana a bio je aktivan godinamaedit: Interesantno je kako Fei racionalizuje tezak proser prosle sezone :P Edited by cartman
Link to comment
edit: Interesantno je kako Fei racionalizuje tezak proser prosle sezone :P
+1Fei, šta ima veze što ne igraš classic ako igraš H2H sa istim timom? Nemoj molim te da nam sad pričaš neke bajke kako ciljaš niži skor samo da bi izborio H2H pobedu :D
Link to comment
+1Fei, šta ima veze što ne igraš classic ako igraš H2H sa istim timom? Nemoj molim te da nam sad pričaš neke bajke kako ciljaš niži skor samo da bi izborio H2H pobedu :D
Jeste bas sam to napisao :isuse:Jebite se, radite sta hocete, zabole me vise. Ako bude cirkus sa 100 ljudi necu ni igrati.
Link to comment
Zar ne bi bilo realnije da Classic plasman bude kriterijum za to ko igra H2H prvu ligu sledeće sezone? Da odlučuje ukupni skor, a ne sreća u izvlačenju anektivnih protivnika...
I ja to hteo da predložim. Jeste u neku reku najlogičnije jer svi igramo klasik pa će se taman iskristalisati 40-ak aktivnih za sledeću godine (ako nas postji toliko aktivnih), ali sam pomislio da će se sigurno javiti neko ko
klasik i ne igram... sto znaci da cu nekad da pravim tim koji ce biti prilagodjen narednom protivniku, ili dvojici, u H2H ligi... dakle ponistavanje njegovih igraca, ekstra transferi i sl.... pa se nekad desi da osvojim 19 poena u kolu i dobijem.
pa sam zaćutao. U suštini nema veze, neka bude uključen malo i taj faktor sreće, to sve i jeste H2H. (ako je Fei dobio prošle godine pa to je onda strašno i potvrđuje sve moje teorije u vezi H2H-a :P)
Link to comment

Класик ФТЊ! Иначе ајде и овде да се опробам, прошле сезоне сам освојио класик на вукајлији.Тим = Обилић

Link to comment

Dajte kod za h2h i classic ppp ligeedit: jbg kad me mrzelo da citam :lol: nasao sam kodoveusao u h2h ligu, za sad tamo ima 32 tima, nije me mrzelo da brojim <_< usao i u classic ppp :0.6:

Edited by Tom Hagen
Link to comment

38 timova pa zakljucavanje. Prvih 20 igra PL a preostalih 18 CH + ostaju 2 WCa za recimo najbolje plasirane u Klasiku koji nisu ni u jendom od H2H... Za sada na Praslinovom spisku ima manje prijavljenih nego sto je ova cifra, tako da nema potrebe da pravimo ligu od 50 ljudi... eno ga Klasik, pa ko voli nek izvoli...

Link to comment
38 timova pa zakljucavanje. Prvih 20 igra PL a preostalih 18 CH + ostaju 2 WCa za recimo najbolje plasirane u Klasiku koji nisu ni u jendom od H2H... Za sada na Praslinovom spisku ima manje prijavljenih nego sto je ova cifra, tako da nema potrebe da pravimo ligu od 50 ljudi... eno ga Klasik, pa ko voli nek izvoli...
:Hail:
Link to comment
Назив лиге: PPP H2H III (трећа је сезона h2h на парапсихопатологији, отуд ово III на крају)Код: 56550-19208Играмо једну лигу. Како тренутно ствари стоје, првих 20 следеће године поново игра Premiershippp, oстали пале у Championshippp. Сви који су на листи нека се пријаве у лигу, а добродошли су и они који касне под условом да су раније били активни у било којој ППП лиги или да су другари™ са фудбалског дела форума (ако неки згубидан са остатка форума који има више од 1000 постова хоће и на ово да троши време, вилкомен). Остали педери стоп. Прецртаваћу како се ко пријави, лакше ми тако да пратим:
1. nbg4ever / Terrible Muriel2. Feinduno / Miami Heat3. Moća / Trotters Inc 4. ducca / Argentina Utd5. Hobbit slayer / Ultimo Beer Centre6. pantelia / Pantelia Stars7. Праслин / ФК Белодугмекатарина8. copkillah / Jako do samog kraja™9. LeBron / Banjica Boys10. Sam Spade / Petoletka11. Zoki82 / Čuvari tradicije12. DrZoidberg / Morževi Junajted13. Weenie Pooh / Weenie Poohs 14. monstrum / djubretari15. tsva / Zigini16. Baba Ji / FK Pastir17. bob loblaw / 110%18. cartman / United City FC19. ExicPL / Karton City20. Timmy / SPark 21. Mercuzzio / Buljarica Brothers22. Nаа / Мisirke23. muslin / leteci magarci24. John Coltrane / FC Ronin 26. clever bastard / neugodan rival27. Behemoth / Black horses 28. SNARC / Surdilovic Ltd29. Aleksandar88 / Dabogda crko RnR30. Garnirung / Spojlerovci31. adasevic / EON32. Hudersfield / Sokolovici UTD_______Утрчали након прављења лиге:33. Tom Hagen / Tutanj City 34. Arbeitmann / NK Pakistan35. Lezilebovic / LeziLebeDaTeJedem36. Giggsy / Archesten United37. Daddy Cool / 25_majАко сам неког прескочио или ако сам нешто погрешно написао, исправљајте. Сви који су тренутно на овом списку су сигурни учесници H2H, на памет ми не пада да некога од вас да избацујем.Још увек нисмо догурали ни до 38, па нема никаквог разлога да се унапред нервирамо због неког имагинарно великог броја играча. Феи, тебе гледам. Ако се пријаве стари играчи, мада мислим да су се скоро сви већ пријавили, није проблем ни да догурамо до 45-6 учесника. Сигуран сам да ћете се сложити да је мањи проблем да не одиграмо свако са сваким него да двоје-троје другара дућну за целу сезону зајебанције. Са друге стране, ако за H2H почну да се пријављују незнанци (потпуно нови играчи и нови форумаши), мораћу да им се захвалим и да их избацим из H2H лиге без обзира да ли имамо 37 или 44 играча, а верујем да и они знају да је за први пут и PPP Classic сасвим довољан. Када сам код Класика... Пријавио сам се у овај нови Класик који је ducca направио, али мислим да је довољно да онај ко је пре пет-шест година направио оригинални PPP Classic још једном стисне Renew League. У тој лиги је већ скоро 100 играча и има лепу традицију, штета је да пропадне.Још само да додам за Draft лигу (објашњење у спојлеру на првој страни): у ову лигу би требало пријавити Б тим, а не овај који учествује у H2H лиги. И ја сам се зајебао, па сам морао да мењам администратора лиге, па је сада и нови код. Пријавите само autocomplete тимове, драфтовање играча тек следи. Код: 45432-21180Zigini, Petoletka, SPark, Cuvari Tradicije IIedit: Обележио да су SNARC и Daddy Cool упали у лигу Edited by Праслин
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...