Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Prosle godine sam se vratio s mora 2. avgusta i tek je bila popunjena jedna liga od 20 timova.Sad poucen tim iskustvom dodjem 10 dana ranije, kad ono nema mesta ni u ligi od 40... vermez3.jpg

Edited by Daddy Cool
Link to comment
38 kola... 38 timova...svako sa svakim po jednom
Aha, i sam sa sobom. :P 39 timova je za svako sa svakim po jednom, a ono kolo koje se pauzira se ne ostaje bez bodova, jer se igra protiv Average-a. Ili da jednostavno udju u ligu svi koji hoce, posto ce izgleda biti vise od 40 zainteresovanih, pa kako se kome zalomi. Bezveze je da par ljudi izvisi kad smo vec resili da igramo jednu veliku ligu.
Link to comment

PROTIV! sam ulaska sto vise ljudi.I dalje se zalazem za 1 stajanje na 38/39 ili koliko vec matematicari odluce.Ako nas bude 50 garantujem da ce 20 timova biti anektivno do decembra. Ovde prosto nema toliko aktivnih ljudi. Sad su se mozda neki zainteresovali jer vide da smo navalili svi k'o marva pa bi i oni da probaju al nema nista od tog posla.Ovako, ako nas bude previse pa onda i previse ljudi odustane ima svi da se smorimo.

Link to comment
PROTIV! sam ulaska sto vise ljudi.I dalje se zalazem za 1 stajanje na 38/39 ili koliko vec matematicari odluce.Ako nas bude 50 garantujem da ce 20 timova biti anektivno do decembra. Ovde prosto nema toliko aktivnih ljudi. Sad su se mozda neki zainteresovali jer vide da smo navalili svi k'o marva pa bi i oni da probaju al nema nista od tog posla.Ovako, ako nas bude previse pa onda i previse ljudi odustane ima svi da se smorimo.
U potpunosti se slažem.Ja sam spremio i drugi tim ako bude drafta... :unsure:edit: vidim da je napravljen draft, upao!! Edited by zoki82
Link to comment

Koliko vidim, sad nas ima 30 u H2H, ako hoćete ograničite na tih 39, ali ni to ne garantuje redovnu aktivnost. Ako smo se već prihvatili velike lige, onda nema veze, igramo svako sa svakim pa kako se kome zalomi...

Link to comment

Morževi United upali u H2H i Classic ligu. :)Ja sam za to da se ne ograničava na 38/39, jer niko ne garantuje da će ovi iza toga odustajati, a ovi unutar tog broja neće. Ionako je ovo prelazna sezona, pa se svakako mora računati da će biti napuštenih ekipa. Ali to je jedini način da se isfiltrira liga. ;Ja sastavio tim tako što sam istrošio i poslednji dinar, a da pri tom nemam nijednu mega zvezdu u timu. :( Ali dobro, to je moja taktika da uvek imam spremnih 15 igrača, pa da ih rotiram zavisno od kola.

Link to comment
Tako reci, nije sramota :P
Steta sto nisam Tolaa i ove lige, namestila bih da se sretnemo, da te operem jos jednom posle EP. Sledece godine nece biti prilike, ja cu u Premier, ti u Championship. :P
PROTIV! sam ulaska sto vise ljudi.I dalje se zalazem za 1 stajanje na 38/39 ili koliko vec matematicari odluce.Ako nas bude 50 garantujem da ce 20 timova biti anektivno do decembra. Ovde prosto nema toliko aktivnih ljudi. Sad su se mozda neki zainteresovali jer vide da smo navalili svi k'o marva pa bi i oni da probaju al nema nista od tog posla.Ovako, ako nas bude previse pa onda i previse ljudi odustane ima svi da se smorimo.
Ja sam za to da se ne ograničava na 38/39, jer niko ne garantuje da će ovi iza toga odustajati, a ovi unutar tog broja neće. Ionako je ovo prelazna sezona, pa se svakako mora računati da će biti napuštenih ekipa. Ali to je jedini način da se isfiltrira liga. ;
Bas ovo sto DrZoidberg kaze. Kako da znamo da nema neko iz ovih prvih 30-ak sto su usli ko nece odustati? Vec ima nekoliko novih ljudi, od kojih su neki prilicno aktivni forumasi, ne treba ih izbacivati zato sto nisu do sada igrali PPP lige. Ili, ovo:
Uci cu u ligu poslije oi, cuvajte mjesto.
Timmi igra redovno, a kako stvari stoje, nece stici da zauzme mesto. Jedino da neko posle procisti ligu, pa izbaci one za koje misli da nece biti redovni, a opet, kako to da se proceni? (Ako to bude Praslin radio - :smoris: . :D )
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...