Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

После више неуспешних покушаја коначно имам тим којим сам задовољан:FPL-20122013.png :P
Cekam da me kupe seici pa da imam isti takav!! :D
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nisi pratio topik izgleda :). Jedna je nova napravio je ducca, posto nije znao da je dovoljno da Ros obnovi staru i da ce u njoj automatski biti prethodni ucesnici. Uglavnom ce u obe biti isti ljudi tako da mozes i da ostanes, a i da izadjes iz nove/stare.

Link to comment

Jbg, do juce nije bila aktivirana ova stara PPP Clasik liga. Nista, ako se slazete ugasicu ovu sto sam ja pravio...S tim sto bi noviji ucesnici trebalo da se cimnu i nadju code za tu staru ligu, posto koliko sam skapirao Classic nije ogranicen sa brojem plejera.

Edited by ducca
Link to comment

Гризе ме савест што се спрдам уместо да се похвалим својим правим тимом. Та-нааааа:De GeaColoccini / Jose Enrique / HangelandHazard / Kagawa / Sigurdsson / SilvaBorini / Torres / LambertУ резерви боранија. Ако дођу Хулк, Лукаш Моура и нарочито Леандро Дамијао биће измена. Ако не дођу, највероватније је да ће ови момци да стартују сезону за ФК Белодугмекатарина.

Link to comment

Каже ми да је овај код за класик са прошлогодишње теме, нетачан. 63074-23769Има ли неког другог кода?

Link to comment

Prijavljujem se za ligu. Igram aktivno vec 5 godina.Ime ekipe: VukoviUkoliko nije problem postavio bih kod za moju H2H ligu koja broji 20 clanova i ne igra se plej of.Naziv lige: SFFLRegistracioni kod: 24109-72661

Edited by partilal
Link to comment
U duhu H2H moj rezultat na poslednjem PPP H2H natjecanju :fantom:
Kako se zvala liga koju sam ja uzeo prosle sezone, ona sa nokaut sistemom u poslednja 3 kola?
Link to comment
Jaka mi to liga kad se i ti koji si je osvojio ne secas kako se zove :PSent from my cigla using Tapatalk
Pa koliko se secam da se zvala H2H, ali nismo mogli obojica da je osvojimo! :lol:
Link to comment
Prijavljujem se za ligu. Igram aktivno vec 5 godina.Ime ekipe: VukoviUkoliko nije problem postavio bih kod za moju H2H ligu koja broji 20 clanova i ne igra se plej of.Naziv lige: SFFLRegistracioni kod: 24109-72661
Здраво! Код за Класик ППП 2012/2013 лигу је 56165-23736 и добродошао да се у њу пријавиш. Постоји још једна ППП Класик лига, њу је правио Рос пре неколико година и не сећам се који је њен код али и у овој овогодишњој, Дуциној, има пуно учесника. H2H лига је практично попуњена, чекају се два ветерана из претходних сезона. Од следеће године можеш и ту да уђеш, пријави се на време и бићеш смештен у неку од лига (играмо о енглеском систему, Премијершип и Чемпионшип, а како је кренуло биће и Лига 1). Ако се којим случајем они не пријаве, послаћу ти ПМ да ипак улетиш и у H2H.Ако се сви из H2H лиге слажу, да ми сачекамо Баба Џија и још једног до петка па да лагано закључавамо лигу.За Драфт се пријавило невероватних 9 играча! Мислим да је најбоље да отворимо посебан топик за ту лигу пошто ће у следећих 20 дана да се ређају све дуже и дуже листе играча и свима који нису у тој лиги све ће деловати као спам. Хтео сам да се тиме бавимо на мом профилу како би избегли спамовање подфорума разним фантази лигама, али чим сам отворио могућност постављања порука на мом профилу и сам сам попио спам. :isuse: Учесници Драфта су: Zigini, ФК Кичмедисциплинa, Cuvari Tradicije II, Zigini, The Ruxins, The Immortals, FC Ronin, Spark, PPT, Pantelia. Молим вас да проверите да ли су вам то резервни тимови. Крећемо са драфтом чим крене нови топик. Не желим да вам кажем качно када ћу да отворим топик пошто ће редослед пријављивања на тај топик бити и редослед којим ћемо да бирамо играче. Ко се први јави на топик први бира на драфту, а и одређује који ћу ја да будем по реду. Једва чекам да видим како ће ово да шљака. :)
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...