Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

:lol: Bar razumem tu simboliku, ali na ovom poslednjem spisku pored mene stoji 6a, to me vec brine. :lol:
Док Феј није рекао да си 21. нисам ни провалио - додајем само људе када се пријаве. Онда сам помислио да је безвезе да баш ти будеш 21. из познатих разлога. Онда сам хтео да те заменим са Феиндуном, па сам схватио да ће онда он бити 21. Онда сам хтео да ти променим број како не би изгледало да прејудицирам статус, али нисам знао који број до броја 20 да ти доделим пошто би се сигурно неко бунио из страха да то не утиче на касније поделе. Онда ми је пало на памет да ти дам свој број, а да ја будем 21. Онда сам се забринуо да би то могло да утиче на мој распоред па сам на крају сам схватио да је једино решење да се нико не забрине да ти дам 6а пошто сам ја број 6. И ето, сада си се због тога ти забринула. :frust: Баш да видим мученика који ће да одређује ко иде у који Premiershippp. :D
I meni se ovo svidja. Samo ako uspemo da sakupimo 40 ljudi. Mislim da su prosle godine neki igrali u oba H2H-a, ali cini mi se da je u Classic-u bilo vise od 40 timova, pa se mozda i skupi dovoljno.
Колико памтим, у Класику било скоро 100 тимова.
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lol: Bar razumem tu simboliku, ali na ovom poslednjem spisku pored mene stoji 6a, to me vec brine. :lol: I meni se ovo svidja. Samo ako uspemo da sakupimo 40 ljudi. Mislim da su prosle godine neki igrali u oba H2H-a, ali cini mi se da je u Classic-u bilo vise od 40 timova, pa se mozda i skupi dovoljno.
Praslin je 6, ti se racunas kao Praslin +1 tj 6a :lol: U klasiku je bilo mnogo ljudi ali su tu bili kojekakvi lurkeri, prijatelji i porodica i sl. + ih je pola bilo anektivno.
Link to comment
Док Феј није рекао да си 21. нисам ни провалио - додајем само људе када се пријаве. Онда сам помислио да је безвезе да баш ти будеш 21. из познатих разлога. Онда сам хтео да те заменим са Феиндуном, па сам схватио да ће онда он бити 21. Онда сам хтео да ти променим број како не би изгледало да прејудицирам статус, али нисам знао који број до броја 20 да ти доделим пошто би се сигурно неко бунио из страха да то не утиче на касније поделе. Онда ми је пало на памет да ти дам свој број, а да ја будем 21. Онда сам се забринуо да би то могло да утиче на мој распоред па сам на крају сам схватио да је једино решење да се нико не забрине да ти дам 6а пошто сам ја број 6. И ето, сада си се због тога ти забринула. :frust: Баш да видим мученика који ће да одређује ко иде у који Premiershippp. :D
Kao shto sam spomenuo pre par strana (a i vidi se iz prilozhenog), Tolaa™ je pravo reshenje za shefa natjecanja... Poshtena, nepotkupljiva... wicked.gif PS. Tipsy spell check...biggrin.gif Edited by Hobbit slayer
Link to comment
Док Феј није рекао да си 21. нисам ни провалио - додајем само људе када се пријаве. Онда сам помислио да је безвезе да баш ти будеш 21. из познатих разлога. Онда сам хтео да те заменим са Феиндуном, па сам схватио да ће онда он бити 21. Онда сам хтео да ти променим број како не би изгледало да прејудицирам статус, али нисам знао који број до броја 20 да ти доделим пошто би се сигурно неко бунио из страха да то не утиче на касније поделе. Онда ми је пало на памет да ти дам свој број, а да ја будем 21. Онда сам се забринуо да би то могло да утиче на мој распоред па сам на крају сам схватио да је једино решење да се нико не забрине да ти дам 6а пошто сам ја број 6. И ето, сада си се због тога ти забринула. :frust: Баш да видим мученика који ће да одређује ко иде у који Premiershippp. :D
Praslin je 6, ti se racunas kao Praslin +1 tj 6a :lol:
:lol: Hvala na objasnjenjima, nisam uopste pogledala ko je pod 6. Prasline, nisi morao da menjas, i 21 je bilo ok, ali ovako je jos bolje. :D
Kao shto sam spomenuo pre par strana (a i vidi se iz prilozhenog), Tolaa™ je pravo reshenje za shefa natjecanja... Poshtena, nepotkupljiva... wicked.gif PS. Tipsy spell check...biggrin.gif
Tolaa™ je utefterisala ove komplimente i ulizivanje i setice ih se cak i ako su tipsy, ali verovatno tek za fantazi Lige sampiona (samo nastavi, i ni finale na haxball sajtu ti nije daleko), posto cu u avgustu da predstavljam srpski fudbal na Olimpijadi, pa nisam sigurna hocu li moci da se posvetim organizaciji. :D Ali, ako nema drugih kandidata, uvek mogu da odradim zreb, to je ionako zenski posao. :P Kad odredimo ko ide u koju ligu, mogli bi oni koji ce da prave H2H lige na sajtu da posalju preko PM-a sifru za ligu onima koji treba u nju da udju. Tako nece upadati niko ko ne treba da upadne i ostace mesto za one koji treba, sve dok se ukljuce do 18. avgusta. Naravno, staviti rok do par dana ranije, da moze da se nadje zamena ako neko ispali.
Link to comment

1. Feinduno / Miami Heat (20, nikako plej of)2. Moća / Trotters Inc (predlaže da ždrebanje™ odluči ko ide u Premiershippp Istok a ko u Premiershipp Zapad, obe lige po 20, pa prvih 10 iz obe od sledeće godine u Premiershippp a drugih deset iz obe u Championshippp)3. ducca / Argentina Utd (20, nikako plej of)4. Hobbit slayer / Ultimo Beer Centre (da se seče na 20 na pola sezone + zainteresovan za draft)5. pantelia (bar championshippp)6. Праслин / ФК Белодугмекатарина (да се сече на 20 на пола сезоне; претпрошле године покренуо прву ппп х2х лигу, актуелни шампион ППП класик лиге, жели у Premiershippp)7. copkillah / Jako do samog kraja™ (anything goes što se tiče predloga)8. LeBron / Banjica Boys9. Sam Spade / Petoletka10. Zoki82 / Čuvari tradicije (igra već 4 ili 5 sezona, želi da debituje u ppp h2h)11. DrZoidberg / Morževi Junajted (h2h championshippp prošle godine, gornja polovina tabele, samo 1 kolo nenamešten tim; može i u championshippp, može da se seče na pola kada dođe pola)12. Weenie Pooh / Weenie Poohs (20, nikako plej of ili bilo kakve komplikacije)13. monstrum / djubretari14. tsva / Zigini15. Baba Ji / FK Pastir16. bob loblaw / 110% (prošle godine digao ruke u novembru, može ako mora na kaznu u championshippp, bitniji mu classic; podržava Moćine Ždrebe™ lige , zainteresovan za draft ligu)17. cartman / United City FC (nije više student pa misli da će imati više vremena)18. ExicPL / Karton City (izbacen iz prve dve h2h lige kao prekobrojan, u onoj sa plej ofom ostvario zapažen rezultat; hoće u Premiershippp)19. Timmy / Spark (vratio se iz Indijane zbog fantazija, preti borbom za slobodu ako ne uđe u h2h Premiershippp)20. Mercuzzio / Buljarica Brothers 6а. Nаа / Мisirke (20 timova u H2H, standardna liga od 38 kola, može Moćino ždrebe ko će u koju)22. muslin / leteci magarci23. John Coltrane / Ronin (trenutno neaktivan na forumu, prijavio ga ducca kao sigurnog i veoma posvećenog učesnika h2h i klasika)24. Tom Hagen / Tutanj City (h2h od 20, podržava Moćino ždrebe)25. clever bastard / neugodan rival26. Behemoth / Black horses (podržava Moćino ždrebe)27. SNARC / Surdilovic Ltd

Kad odredimo ko ide u koju ligu, mogli bi oni koji ce da prave H2H lige na sajtu da posalju preko PM-a sifru za ligu onima koji treba u nju da udju. Tako nece upadati niko ko ne treba da upadne i ostace mesto za one koji treba, sve dok se ukljuce do 18. avgusta. Naravno, staviti rok do par dana ranije, da moze da se nadje zamena ako neko ispali.
Не слажем се са овим, између осталог и зато што се током лета дуже време нећу логовати на ППП те нећу бити у могућности да читам ПМ (лурковаћу повремено са туђих компјутера). Ако се скупи 40 или више играча онда ћемо да се поделимо у групе и пре него што крене Фантази, а неко кога одредимо ће да оснује Premiershipp Istok i Premiershipp Zapad (две лиге по 20 клубова, без плеј офа) и да на овом топику објави приступне кодове. У лиге се пријаве они што су већ на листи, ако се убаци неки индијанац педала и молим лепо: зато смо и кренули оволико раније како би имали довољно времена да се сви пријаве и договоре.Ако се скупи мање од 40 играча, предлажем да опет направимо 2 лиге једнаке величине јер смо тренутно већ на 14 у свакој (ако нас има непаран број Фантази аутоматски додаје average уместо играча који фали) и да првих 10 из обе следеће године уђе у прави Premiershippp.Дакле, чекамо 40 играча или почетак Фантазија. Ко се јавља - од искуснијих играча који знају како се то ради и који ће бити крај компа следећих пар недеља - да направи Premiershipp Istok i Premiershipp Zapad? Edited by Праслин
Link to comment

Meni i dalje gubi draz pravljenje 2 lige. Cak mi je simpaticnija i extremna varijanta jedne h2h glomazne lige, 30+ ljudi i na kraju sezone dobijamo jednog prvaka (a ne 2 sto je sranje), dovoljno je kola ima da se izdiferenciraju timovi i onda prvih 20 igra zvanicnu Premijer ligu sledece sezone, ostali u C'Ship i to je to. Ako neko od tih prvih 20 odustane prvi sledeci upada. Obavezno screenshotovati tabelu na kraju sezone i sve jasno. Plus je jednostavnije za pracenje i uopste organizovanje ako bude jedinstvena liga. Eventualno, ali ovo ako je tehnicki izvodljivo, dodatno napraviti secu oko NG na primer, ali iskljucivo timova koji su neaktivni (i to ako njihovo izbacivanje nece oduzeti bodove onima koji su ih vec ubelezili u medjusobnim duelima, sto je objektivna okolnost). Seći one koji su losiji sa plasmanom nije cool jer svasta moze da se promeni ako je neko posvecen i uhvati zicu. (ja proslu sezonu prvi deo zime bio katastrofa, ali zaredjao 12 pobeda u zadnjih 14 kola i na kraju bio 4. valjda, tako da seca po bodovnom saldu je bzv).

Link to comment
Eventualno, ali ovo ako je tehnicki izvodljivo, dodatno napraviti secu oko NG na primer, ali iskljucivo timova koji su neaktivni (i to ako njihovo izbacivanje nece oduzeti bodove onima koji su ih vec ubelezili u medjusobnim duelima, sto je objektivna okolnost).
Sumnjam da je tehnički izvodljivo, a malo i zvuči nefer. Sad ćemo kao da pravimo komisiju koje će da deli izostanke na opravdane i neopravdane? <_<Ne vidim u čemu je problem sa dve lige, ako nas se skupi 40? Podela bi trebalo da bude random a ne po redosledu prijavljivanja. Jedino što bih predložio dva topika u tom slučaju - da ne čitamo bezveze šta se dešava sa onima protiv kojih i ne igramo.Ali ako baš hoćete, možemo i svi u jednu veliku H2H ligu - nije neophodno da se igra po 2 x svako sa baš svakim, ne igra se za pare. Neka nam nasumično napravi raspored, pa kome se kako zadesi. Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Svake godine, pocinjete sve ranije. Ne moze covek da ignorise forum preko leta <_< Grozna Mjuriel, elita ili smrt! Podrska za Mocu, over&out

Link to comment
Sumnjam da je tehnički izvodljivo, a malo i zvuči nefer. Sad ćemo kao da pravimo komisiju koje će da deli izostanke na opravdane i neopravdane? <_<
Nije da nisi u pravu. Ali u svakom slucaju ko se ispostavi da je batalio ubeleziti ga na nekakvu crnu listu i sledece sezone moze samo u 2. ligu (sto ce se verovatno i desiti po plasmanu) :fashisto:
Ne vidim u čemu je problem sa dve lige, ako nas se skupi 40? Podela bi trebalo da bude random a ne po redosledu prijavljivanja. Jedino što bih predložio dva topika u tom slučaju - da ne čitamo bezveze šta se dešava sa onima protiv kojih i ne igramo.Ali ako baš hoćete, možemo i svi u jednu veliku H2H ligu - nije neophodno da se igra po 2 x svako sa baš svakim, ne igra se za pare. Neka nam nasumično napravi raspored, pa kome se kako zadesi.
A propo 2 lige, i ovo boldovano je u startu problematicno, bar za mene. Drugo, kao sto rekoh bice 2 sampiona, tj polusampiona, u startu je time umanjen znacaj pobednicima. Ispala bi cela sezona tranziciona, a igramo vec godinama majku mu. Takodje, kako sastaviti Premijer za onu tamo sezonu - na osnovu plasmana, po prvih 10? To je opet skakljivo jer ce se sigurno desiti da otpadnu ljudi sa boljim ucincima na osnovu toga sto dolaze iz jace lige, a sigurno je da ce jedna biti jaca od druge... Mnogo je komplikacije sve i ja sam apsolutno protiv 2 lige. angry.gif
Link to comment
A propo 2 lige, i ovo boldovano je u startu problematicno, bar za mene. Drugo, kao sto rekoh bice 2 sampiona, tj polusampiona, u startu je time umanjen znacaj pobednicima. Ispala bi cela sezona tranziciona, a igramo vec godinama majku mu. Takodje, kako sastaviti Premijer za onu tamo sezonu - na osnovu plasmana, po prvih 10? To je opet skakljivo jer ce se sigurno desiti da otpadnu ljudi sa boljim ucincima na osnovu toga sto dolaze iz jace lige, a sigurno je da ce jedna biti jaca od druge... Mnogo je komplikacije sve i ja sam apsolutno protiv 2 lige. angry.gif
Šta ima veze, zar nisu i prošle godine bile 2 H2H lige? I sad na Euru smo se takmičili na nekih 26 frontova pa opušteno...Rekoh već, nije mi toliko bitno i podržaću svaki dogovor za H2H, ali baš bi mi bilo kul da od one tamo sezone imamo pravi Premier i pravi Championship, pa ono dugogodišnji rivaliteti, borba za opstanak/ulazak i taj rad...i da, ja sam imao na umu da napravimo te 2 random lige ove god, pa da ide po prvih 10 u prvu ligu sledeće godine. Jbg, ne bi bilo apsolutno pošteno, ali to je H2H....nekom majka, nekom maćeha. -_- Budimo ljudi i ako smo fantazisti, dogovorimo lepo pravila na početku sezone i posle nema ljutnje. :)
Link to comment

Dajte da igramo neku masivnu ligu, prvih 20 ostaje, drugih 20 pravi Championship sledece sezone.Nakon toga ispadanje, evrokupovi i sve regularno...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...