Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Apsolutno podrzavam predlog jedne lige, pa da se okusamo. Prvih 20 je Premijer od sledece godine, ostali u Ship. Jedan prvak, moze da guzi ostale narednih godinu dana i to je to! A propo registracije, ja probao pre 2 dana da udjem i nije moglo, kapiram da je neki bag pa cu sacekati jos pre nego sto se registrujem ponovo, sto je tesko sranje, zbog istorijata i ostalo... Ovi sto su napravili tim - jeste pod starim nalogom usli ili ste pravili nov?edit: Usao, izgleda ne moze bez re-registracije iz nekog razloga...

Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ја сам са Б тимом ушао под старим Б налогом, али нема историјата. Чак сам и са Б налогом успео да региструјем А име тима, није ми пријављено да је заузето. :isuse: (одмах после сам променио).

Link to comment

Inace, jebeno je u 3 lepe pizde materine sastaviti tim. Boze me sacuvaj sta nadrobih. Promenicu otprilike svih 15 igraca do pocetka sezone. Iz ovih drugoligasa nikog skoro ne znam, sem WHU gde ipak ima i javnih licnosti u timu... Ko su nosioci odbrane Southa i Readinga? Znam da je Lambert napred ubica napred ali 6.0 je mnogo za nedokazanost kao takvu. Ima li u ovim timovima kakvih igraca koji mogu da se pojave pravo niodkudatm i naprave visak za male novce? :unsure: Pomagajte sirotinji i slepariji vi koji ste pratili Ship.

Link to comment

Ima istorije, ideš na "View gameweek history"Evo ja da priložim svoju dosadašnju fantazi aktivnost... :fantom:

Edited by zoki82
Link to comment
Inace, jebeno je u 3 lepe pizde materine sastaviti tim. Boze me sacuvaj sta nadrobih. Promenicu otprilike svih 15 igraca do pocetka sezone. Iz ovih drugoligasa nikog skoro ne znam, sem WHU gde ipak ima i javnih licnosti u timu... Ko su nosioci odbrane Southa i Readinga? Znam da je Lambert napred ubica napred ali 6.0 je mnogo za nedokazanost kao takvu. Ima li u ovim timovima kakvih igraca koji mogu da se pojave pravo niodkudatm i naprave visak za male novce? :unsure: Pomagajte sirotinji i slepariji vi koji ste pratili Ship.
Cekamo Babu Ji, ili koga vec, da napisu referat o toj boraniji. Do tada SkautMada, prosle sezone su se obe stvari pokazale kao potpuni fejl. Kada se setim Mozesa, Tarabta, N'Zogbie :isuse: Ali bolje nema, jbgaZa sada je 32 tima prijavljeno , sto znaci da nam za veliku ligu fali jos sedmoro? Edited by nbg4ever
Link to comment

Назив лиге: PPP H2H III (трећа је сезона h2h на парапсихопатологији, отуд ово III на крају)Код: 56550-19208Играмо једну лигу. Како тренутно ствари стоје, првих 20 следеће године поново игра Premiershippp, oстали пале у Championshippp. Сви који су на листи нека се пријаве у лигу, а добродошли су и они који касне под условом да су раније били активни у било којој ППП лиги или да су другари™ са фудбалског дела форума (ако неки згубидан са остатка форума који има више од 1000 постова хоће и на ово да троши време, вилкомен). Остали педери стоп. Прецртаваћу како се ко пријави, лакше ми тако да пратим:1. nbg4ever / Terrible Muriel (ne podrzavam nikoga, nosite se sad svi u pozdu materinu)2. Feinduno / Miami Heat (20, nikako plej of)3. Moća / Trotters Inc (predlaže da ždrebanje™ odluči ko ide u Premiershippp Istok a ko u Premiershipp Zapad, obe lige po 20, pa prvih 10 iz obe od sledeće godine u Premiershippp a drugih deset iz obe u Championshippp)4. ducca / Argentina Utd (20, nikako plej of)5. Hobbit slayer / Ultimo Beer Centre (da se seče na 20 na pola sezone + zainteresovan za draft)6. pantelia (bar championshippp)7. Праслин / ФК Белодугмекатарина (да се сече на 20 на пола сезоне; претпрошле године покренуо прву ппп х2х лигу, актуелни шампион ППП класик лиге, жели у Premiershippp)8. copkillah / Jako do samog kraja™ (anything goes što se tiče predloga)9. LeBron / Banjica Boys10. Sam Spade / Petoletka11. Zoki82 / Čuvari tradicije (igra već 4 ili 5 sezona, želi da debituje u ppp h2h)12. DrZoidberg / Morževi Junajted (h2h championshippp prošle godine, gornja polovina tabele, samo 1 kolo nenamešten tim; može i u championshippp, može da se seče na pola kada dođe pola)13. Weenie Pooh / Weenie Poohs (20, nikako plej of ili bilo kakve komplikacije)14. monstrum / djubretari15. tsva / Zigini16. Baba Ji / FK Pastir17. bob loblaw / 110% (prošle godine digao ruke u novembru, može ako mora na kaznu u championshippp, bitniji mu classic; podržava Moćine Ždrebe™ lige , zainteresovan za draft ligu)18. cartman / United City FC (nije više student pa misli da će imati više vremena)19. ExicPL / Karton City (izbacen iz prve dve h2h lige kao prekobrojan, u onoj sa plej ofom ostvario zapažen rezultat; hoće u Premiershippp)20. Timmy / Spark (vratio se iz Indijane zbog fantazija, preti borbom za slobodu ako ne uđe u h2h Premiershippp)21. Mercuzzio / Buljarica Brothers22. Nаа / Мisirke (20 timova u H2H, standardna liga od 38 kola, može Moćino ždrebe ko će u koju)23. muslin / leteci magarci24. John Coltrane / Ronin (trenutno neaktivan na forumu, prijavio ga ducca kao sigurnog i veoma posvećenog učesnika h2h i klasika)25. Tom Hagen / Tutanj City (h2h od 20, podržava Moćino ždrebe)26. clever bastard / neugodan rival27. Behemoth / Black horses (podržava Moćino ždrebe)28. SNARC / Surdilovic Ltd29. Aleksandar88 / Dabogda crko RnR (jednom nije postavio tim prošle sezone, obećava da se ove neće tako zajebati)30. Garnirung / Spojlerovci31. adasevic / EON32. Hudersfield / Sokolovici UTDНаправио и Драфт лигу (објашњење на првој страни у спојлеру). Код: 56550-21180Скоцкао сам тим, остало ми 3.5 милиона фунти у штеку: праћење Чемпионшипа је мајка. ;) Ламберт из Со'тониста је убица и за голове и за асистенције, али Рединг је као тим мени занимљивији: МекАнуф је одличан асистент, очекујем да ће и Кебе да проради ове сезоне (јефтинија варијанта Моузеса). Ипак, њима је одбрана мајка: Пирс је одиграо све утакмице прошле сезоне, Федерићи је одличан голман, а довели су и једног од најбољих играча одбране у Чемпионшипу - Маријапу (писао сам о њему током јануарског прелазног рока). У Вест Хему мрка капа, о Нолану сви све знају, Ноубл игра повучено али изводи скоро све прекиде, МекКартни је добра варијанта за бекап левог бека пошто кошта само 4 милиона а стандардан је првотимац. Ваз Те може да проради, а највише наде полажем у Маигу, управо је потписао за Вест Хем (требало је у јануару да пређе у Њукасл, Папис Сисе је дошао тек када Маига није прошао прегледе због повреде коју је вукао, а не због проблема са срцем што се причало).

Edited by Праслин
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...