Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Michu naravno sad našao da trpa, celu sezonu ga držim onako bangavog i najzad ga prodam kad se povredio dve utakmice pred kraj, kad ono ništa mu ne fali <_<

Link to comment

Kraj sezone, a ti se još iščuđavaš :D Moglo je i svih 11 Svonsijevaca da dira loptu pre nego što je poklone Čiči, opet bi se pisala asistencija RVP-u.

Link to comment

Jao kako je sjajna ova random liga koju igram. Iako sam izgubio 4 od posljednjih 5 meceva uspio sam da se plasiram u 1 plejof i trenutno vodim 2 razlike protiv prvog (igra se 1-4, 2-3).Treba organizovati ovako nesto sledece sezone ali samo za H2H sladokusce™, Timmi stop!I 1 kenjanje na glavu svima koji su pisali da Michu nece igrati, ukljucujuci i sugavi FPL sajt. Prodao ga da bih uzeo govno Waltersa :isuse:

Link to comment

Da, jbte! Ja sam izvisio u mojoj miniligi, 5. na kraju sa istim brojem pobeda kao i 2-3-4, i pobedom manje od prvog :isuse:Bio sam ubedjen da se igra bez plej ofa.

Link to comment
Jao kako je sjajna ova random liga koju igram. Iako sam izgubio 4 od posljednjih 5 meceva uspio sam da se plasiram u 1 plejof i trenutno vodim 2 razlike protiv prvog (igra se 1-4, 2-3).Treba organizovati ovako nesto sledece sezone ali samo za H2H sladokusce™, Timmi stop!
pravio sam ja neku h2h ligu s playoffom prosle sezone. izgubio sam finale od daddyja, bukvalno, u poslednjih 3-4 minuta. jeste zabavno.
Link to comment

Pa pravi posebnu za sledecu sezonu. Ja imam i rezervni tim s kojim bi mogao da igram (cak je i bolje tako, kad mozes da se fokusiras na samo jednu h2h ligu).Inace...

the Bap Chap says:Lampard 3, Hazard 2, Cahill 1 (in the mix Azpilicueta)Dempsey 3, Adebayor 2, NZonzi 1Mirallas 3, Osman 2, Howard 1 (in the mix Pienaar)Sturridge 3, Coutinho 2, Coates 1, Suarez 0 (in the mix Berbatov)Snodgrass 3, Holt 2, Howson 2 (in the mix Hoolahan)Gouffran 3, Coloccini 2, Cisse 1, (in the mix Ben Arfa)Puncheon 3, Bardsley 2, A.Johnson 1 (in the mix Lambert)Ferdinand 3, Van Persie 2, Michu 1 (in the mix J.Hernandez) (top 2 extremely tight)
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...