Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Хвала на подсећању, имам их два на овом списку а у лиги је остао само један.Мени се чини да је упао, сећам се мејла али се не сећам да ли се на крају званично и пријавио. Погледај списак па га подсети на ПМ ако није. Колико знам, од већ пријављених чекамо само Баба Џија (који је бар 2 пута долазио на топик и опет пропуштао да се пријави).

Link to comment
Jel ima jos mesta u draftu? :unsure:
9 nas je, upadaj... :fantom:Predlog da možda učinimo draft još zanimljivijim: da od ta 3 igrača koja biramo, jedan mora da bude jeftiniji od npr. 8 mil?! A druga dva po volji... :unsure:Ili kao neki salary cap - da tri pika koštaju max 27mil?! :unsure: Edited by zoki82
Link to comment

Aj racunajte me. Pogledao sam objasnjenje jos jednom sa prve strane, ako ima jos nesto sto bih trebao da znam moze ukratko ako nije problem :blush: Kapiram da ce draft biti neposredno pred pocetak sezone? Sta u slucaju da neko od 3 igraca bude prodat zadnjih 12 dana avgusta, ili stigne neka nova zver u ligu? Malo je skakljivo... Drugo - moram li vec sad da na brzinu kreiram B tim i udjem u ligu ili je dovoljno to sto sam se ovde zapljunuo?edit: autokompletovao tim i upao. :thumbup: za The Ruxins

Edited by ducca
Link to comment
Здраво! Код за Класик ППП 2012/2013 лигу је 56165-23736 и добродошао да се у њу пријавиш. Постоји још једна ППП Класик лига, њу је правио Рос пре неколико година и не сећам се који је њен код али и у овој овогодишњој, Дуциној, има пуно учесника. H2H лига је практично попуњена, чекају се два ветерана из претходних сезона. Од следеће године можеш и ту да уђеш, пријави се на време и бићеш смештен у неку од лига (играмо о енглеском систему, Премијершип и Чемпионшип, а како је кренуло биће и Лига 1). Ако се којим случајем они не пријаве, послаћу ти ПМ да ипак улетиш и у H2H.Ако се сви из H2H лиге слажу, да ми сачекамо Баба Џија и још једног до петка па да лагано закључавамо лигу.За Драфт се пријавило невероватних 9 играча! Мислим да је најбоље да отворимо посебан топик за ту лигу пошто ће у следећих 20 дана да се ређају све дуже и дуже листе играча и свима који нису у тој лиги све ће деловати као спам. Хтео сам да се тиме бавимо на мом профилу како би избегли спамовање подфорума разним фантази лигама, али чим сам отворио могућност постављања порука на мом профилу и сам сам попио спам. :isuse: Учесници Драфта су: Zigini, ФК Кичмедисциплинa, Cuvari Tradicije II, Zigini, The Ruxins, The Immortals, FC Ronin, Spark, PPT, Pantelia. Молим вас да проверите да ли су вам то резервни тимови. Крећемо са драфтом чим крене нови топик. Не желим да вам кажем качно када ћу да отворим топик пошто ће редослед пријављивања на тај топик бити и редослед којим ћемо да бирамо играче. Ко се први јави на топик први бира на драфту, а и одређује који ћу ја да будем по реду. Једва чекам да видим како ће ово да шљака. :)
Vazi, hvala. Voleo bih da igram, ali ukoliko ne bude bilo mesta vidimo se sledece sezone. Heteo bih nesto da pitam, ima li jos neko problema sa messengerom, ne moze da se otvori?
Link to comment

Тренутно нас је 36, ушао је и Баба Џи. Послао сам ПМ Партилалу, ако он уђе биће нас 37. Има неки математички геније на форуму да ми каже колико је потребно да нас буде у лиги како би свако играо са сваким. Видео сам раније да се писало о томе, али се није дошло до консензуса а ја не умем сам да израчунам јер сам друштвењак.

Link to comment

Фала. Ок, онда да не закључавам данас, већ чекам да се попуне места по принципу "ко први девојци".

Link to comment

Samo da kazem da sam se nekako prijavio, a maksimalan broj je 38 (ako nas je 39, jedno kolo smo slobodni i igramo samo protiv 37). Prijavio sam se i za draft ligu, ako ne budem tu za draft, napusticu (valjda je classic).

Link to comment

Eh, u pravu je Timmi. Ako nas je 39, morali bi da preskocimo jedno kolo i odigrali bi sa 37 rivala. Sa 38 igramo svako kolo, ali sa jednim rivalom igramo dva puta.

Link to comment

х2х код је

56550-19208.

Драфт лига јесте класик, чекам да је сплитују па да кренемо у драфтовање. Ако не будеш ту за драфт (који ће да траје данима), узми шта остане како би блокирао те играче до краја сезоне. :naughty:едит: Па договорите се, математичари, мајкуму. 38, значи?

Edited by Праслин
Link to comment

Evo neki moj preliminarni sastav koji će svakako doživeti neke izmene pred početak sezone:http://usnimi.me/slike/morzutd.pngTakođe, apelovao bih da se što pre popune preostala 2 mesta u H2H ligi. Još 8 dana do početka. :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...