Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

Aguero je 100% prvi pik, mislim da oko toga nema dileme, pitanje je samo ko ce biti drugi FW, na pocetku sezone verovatno Tevez.. Naravno, od Mancinija treba ocekivati puno rotacije i menjanja igraca pre 60 minuta.. :angry: Ja nemam ni Runija ni RVP-a, tu treba sacekati sta ce Fergusonu da dune, ne bi me cudilo da posalje Sreka na zadnjeg veznog.. :)Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako me sjebao odvratni RvP prelaskom u Utd. Brz tip od nekog ko zeli da pomogne, gde li ce pijani Skot staviti Runija, koji je trebao da mi bude okosnica napada, ide nazad u vezu, na krilo, ostaje u napadu ???
Питање од 23 милиона фунти. Теорија коју сам усвојио је да Руни неко време иде на Сколсову позицију, онда ће Сека Перси да се поломи као и свих претходних година (осим прошле), па ће Руни да се врати у шпиц. Ту теорију руши што је на Сколсову позицију већ доведен одлични Кагава.Немам појма шта ће пијани Шкот да уради, а верујем да на свету то може да провали троје или четворо људи, од којих је један у Реалу.
Link to comment

Ja opet menjao moj tim u nedogled ... jedino me muci Modric koji mi se savrseno uklapa u koncepciju ali nisam siguran da ce uopste ostati u Totenhemu...jel zna neko od YNWA ekipe da li je Allen u planovima trenera vec od pocetka sezone?

Link to comment

Sto Adebayoru i dalje stoji da je Sitiju?I ja tumbam nesto non-stop,nikako da se odlucim za ekipu,cas mi se cini da mi mamojebacka ekipa,cas bi ih izbacio svih 15.Brinu me Celzijeva veza i Sitijev napad,imaju ogroman izbor tu i kontam da ce biti milion rotacija.Bice zajebano izabrati onog koji ce tu najvise dominirati.A sad gledam i Junajtedovu navalu :blink: tek tu treba ubosti zlatnu koku,runi,rvp,kagava,nani,jang,valensija...

Link to comment

Pa zato sto i jeste u Sitiju.. Ne secam se da je presao negde, ili da je pozajmljen, jos uvek. Nabili su mu bezobrazno visoku cenu na Fantaziju iskljucivo na premisi njegovog trajnog prelaska u Tot'nam, od cega kako stvari stoje nema nista. Ne nadje li klub nece minuta odigrati u jesenjem delu.

Link to comment
Nabili su mu bezobrazno visoku cenu na Fantaziju iskljucivo na premisi njegovog trajnog prelaska u Tot'nam, od cega kako stvari stoje nema nista. Ne nadje li klub nece minuta odigrati u jesenjem delu.
Ducco majku mu, imam i ja neka osećanja, nije ni moje srce od kamena... :cry: Edited by bob loblaw
Link to comment

Moram konachno da zagrejem stolicu i skockam tim... Sve sam odlagao, chekajuci da se zavrshe transferi, al' ne ostade mi bash mnogo vremena... U principu, imam ideju za nekih 60% tima, a ostalo ce biti trenutak inspiracije... :wacko:

Edited by Hobbit slayer
Link to comment
Pa zato sto i jeste u Sitiju.. Ne secam se da je presao negde, ili da je pozajmljen, jos uvek. Nabili su mu bezobrazno visoku cenu na Fantaziju iskljucivo na premisi njegovog trajnog prelaska u Tot'nam, od cega kako stvari stoje nema nista. Ne nadje li klub nece minuta odigrati u jesenjem delu.
nemam pojma sto sam ja bio uvjeren da ga je totenhem otkupio
Link to comment

Nemojte samo poslednjeg dana da pravite tim, prosle godine je pukao sajt pa su mnogi poduvali u 1. kolu.. :unsure:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2

Link to comment
Nemojte samo poslednjeg dana da pravite tim, prosle godine je pukao sajt pa su mnogi poduvali u 1. kolu.. :unsure:Послато са GT-I9001 користећи Тапаток 2
Ja kanda necu imati izbora, pa kud puklo da "puklo"... :frust: Shljaka, obaveze... Chisto kao kuriozitet, ovo je moj automatski kreiran tim... Chak i ne izgleda tako loshe, osim par pickova... ScreenShot001-4.jpg Edited by Hobbit slayer
Link to comment
Ja opet menjao moj tim u nedogled ... jedino me muci Modric koji mi se savrseno uklapa u koncepciju ali nisam siguran da ce uopste ostati u Totenhemu...jel zna neko od YNWA ekipe da li je Allen u planovima trenera vec od pocetka sezone?
Nije Modrić neki igrač u fantasy smislu da bi bio nezamenjiv.. Što se tiče Allena, sudeći po onome koliko je ovde Rodgers svršio na njega, trebalo bi da bude u prvih 11, ali teško da će mu mesto biti zagarantovano.
Link to comment

Da ne kopam po prethodnim stranicama, molio bih za kratak i konkretan odgovor - da li je ostalo neko upraznjeno mesto u nekoj PPP ligi ili bar za H2H? Naravno, ako je odgovor potvrdan, molio bih i za sifru... hvala!

Link to comment
nemam pojma sto sam ja bio uvjeren da ga je totenhem otkupio
Jeste ga otkupio, tj. sve je dogovoreno, ali Adebayor je još u sporu sa Sitijem zbog nekakvih para koje tvrdi da su mu ostali dužni (u slučaju transfera treba da mu isplate nešto, a oni neće). Tako da je taj transfer on hold. Ako će igrati za nekog u PL ove sezone, igraće za Tottenham.
Link to comment
Da ne kopam po prethodnim stranicama, molio bih za kratak i konkretan odgovor - da li je ostalo neko upraznjeno mesto u nekoj PPP ligi ili bar za H2H? Naravno, ako je odgovor potvrdan, molio bih i za sifru... hvala!
Ima valjda jedno mesto u h2h pusti praslinu pm za sifru.Sent from my cigla using Tapatalk
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...