Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Id' u kurac Prasline sad ce(mo) svi imati isti tim.Skeptican sam prema tim novajlijama nakon fejla™ prosle sezone sa raznim Tarabtima.
Zanima me dal' ce Park biti novi Taarabt™...
Link to comment

Хоће, он је омиљени Биг Семов голман. Ја се све надам да ће умрети од старости јер је овај мали Хендерсон по свему што сам чуо веома талентован, мада се мало бламирао током припремних утакмица.

Id' u kurac Prasline sad ce(mo) svi imati isti tim.Skeptican sam prema tim novajlijama nakon fejla™ prosle sezone sa raznim Tarabtima.
И ја, зато никога од набројаних немам у тиму. :ss1:
Link to comment
15i6r86.jpgevo mojih vedeta za prvo kolo.vidjecemo kako ce se pokazati,mada vec osjecam da ce biti dosta tumbanja u sezoni.podolskog cu obavezno ubaciti kad van persi definitivno ode iz arsenala.
Link to comment

Meni jeste samo golman. :D Doduše, u 15 odabranih je i De Gea, pa ovaj neće mnogo gledati terena. :)Sad nešto kontam, radiću sigurno bar još jednu rekonstrukciju tima pred "deadline". Mnogo ovih jakih napadača iz prošle sezone mi je sumnjivo. Tj. nisu toliko sumnjivi, koliko im je sad previše dignuta cena. Iskreno, verujem da Demba1 i Demba2 sigurno neće imati onakve sezone, a koštaju poprilično. Tako očekujem da će se posle 2-3 kola pojaviti neki novi Demba, pa bi ga valjalo uzeti dok je još jeftin.Mislim da ću rekonstrukcijom uspeti da obezbedim nekih 3-4 miliona funti u šteku i uleteti u neku jaču kupovinu posle tih početnih 2-3-4 kola, posle koga bi trebalo dosta toga da se iskristališe.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...