Jump to content
IGNORED

Fantasy Premier League 2012/13


Прслин

Recommended Posts

  • Replies 4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Feindouno

    609

  • Moća

    404

  • nbg4ever

    326

  • Weenie Pooh

    294

Top Posters In This Topic

Posted Images

Није касно, упадај. Имаш шифру на некој претходној страни. Ти си 37. ако уђеш, онда чекамо још једног и готово.

Link to comment
Kako sad fali ljudi za megalomanski H2H?
Нико нов се није пријавио недељама, па још нисмо догурали до 38 колико је потребно да свако са сваким одигра тачно по једну утакмицу (како су ми објаснили форумски математичари).У међувремену сам направио толико добар тим да ме је страх да га овде објавим. :ph34r:
Link to comment
У међувремену сам направио толико добар тим да ме је страх да га овде објавим. :ph34r:
davaj!daj i neke tipove za kvalitetne ex-drugoligaše, ti si ih podrobno pratio prošle sezone... ja prvo stavio Nolana u tim pa izbacio.
Link to comment

Нолана стави само ако дође Керол. Ваз Те је био одличан, али не верујем да ће имати ту сигурност у себе када опет заигра у Премијер лиги. Одбрану избегавај, ужасно су спори бекови, халфови су још и ок али отишао је Грин а дошао матори Јаскалаинен који је био резерва у Болтону који је испао, па ти види. Ноубл изводи прекиде, али слабо има асистенције, иде на нека кратка додавања па пеглају даље, што ће да се промени ако купе Џарвиса (трају преговори), онда он постаје занимљива куповина. Маига може да буде пријатно изненађење, требало је да пређе у Њукасл али су у последњем тренутку одустали и уместо њега довели Папис Сисеа. Много добар распоред имају у првих десетак утакмица.Ламберт из Саутемптона играч сезоне у Чемпионшипу, милион голова и милион асистенција. Има 31, купилу му замену (Џеј Родригеза) али је боља куповина од Погребњака за само милион више. Ако нећеш њега, узми Лалану, он изводи све прекиде у Саутемптону. За прекиде је добар и МекАнуф из Рединга, али је њима јача страна одбрана. Имали су 20 утакмица без примљеног гола, најзаслужнији за то су голман Федерићи, који би прешао у неког Премијерлигаша да се Саутемптон није изборио за промоцију, и Пирс који је одиграо практично све утакмице. Купили су и Маријапу, једног од три најбоља одбрамбена играча Чемпионшипа. У првом колу играју две утакмице, па ће сви да их узму, има одмах да им скаче цена.

Link to comment

:Hail:EDITMariappa? Gospode, duhovi minulih FM-ova su došli da me progone... Gde li su sad Luk Čedvik, Leon Najt i Paolo Vernaca?

Edited by Arbeitmann
Link to comment
Нолана стави само ако дође Керол. Ваз Те је био одличан, али не верујем да ће имати ту сигурност у себе када опет заигра у Премијер лиги. Одбрану избегавај, ужасно су спори бекови, халфови су још и ок али отишао је Грин а дошао матори Јаскалаинен који је био резерва у Болтону који је испао, па ти види. Ноубл изводи прекиде, али слабо има асистенције, иде на нека кратка додавања па пеглају даље, што ће да се промени ако купе Џарвиса (трају преговори), онда он постаје занимљива куповина. Маига може да буде пријатно изненађење, требало је да пређе у Њукасл али су у последњем тренутку одустали и уместо њега довели Папис Сисеа. Много добар распоред имају у првих десетак утакмица.Ламберт из Саутемптона играч сезоне у Чемпионшипу, милион голова и милион асистенција. Има 31, купилу му замену (Џеј Родригеза) али је боља куповина од Погребњака за само милион више. Ако нећеш њега, узми Лалану, он изводи све прекиде у Саутемптону. За прекиде је добар и МекАнуф из Рединга, али је њима јача страна одбрана. Имали су 20 утакмица без примљеног гола, најзаслужнији за то су голман Федерићи, који би прешао у неког Премијерлигаша да се Саутемптон није изборио за промоцију, и Пирс који је одиграо практично све утакмице. Купили су и Маријапу, једног од три најбоља одбрамбена играча Чемпионшипа. У првом колу играју две утакмице, па ће сви да их узму, има одмах да им скаче цена.
:Hail: :Hail: :Hail:Mislim da sam više nego uspešno modifikovao tim čitajući ovaj savet. Falili su mi ti neki jeftini, a korisni igrači na dve pozicije.Jedino me brine igra Hazarda juče. Ne znam da li vredi 9.5 miliona u ovom trenutku. :mellow:
Link to comment
Нолана стави само ако дође Керол. Ваз Те је био одличан, али не верујем да ће имати ту сигурност у себе када опет заигра у Премијер лиги. Одбрану избегавај, ужасно су спори бекови, халфови су још и ок али отишао је Грин а дошао матори Јаскалаинен који је био резерва у Болтону који је испао, па ти види. Ноубл изводи прекиде, али слабо има асистенције, иде на нека кратка додавања па пеглају даље, што ће да се промени ако купе Џарвиса (трају преговори), онда он постаје занимљива куповина. Маига може да буде пријатно изненађење, требало је да пређе у Њукасл али су у последњем тренутку одустали и уместо њега довели Папис Сисеа. Много добар распоред имају у првих десетак утакмица.Ламберт из Саутемптона играч сезоне у Чемпионшипу, милион голова и милион асистенција. Има 31, купилу му замену (Џеј Родригеза) али је боља куповина од Погребњака за само милион више. Ако нећеш њега, узми Лалану, он изводи све прекиде у Саутемптону. За прекиде је добар и МекАнуф из Рединга, али је њима јача страна одбрана. Имали су 20 утакмица без примљеног гола, најзаслужнији за то су голман Федерићи, који би прешао у неког Премијерлигаша да се Саутемптон није изборио за промоцију, и Пирс који је одиграо практично све утакмице. Купили су и Маријапу, једног од три најбоља одбрамбена играча Чемпионшипа. У првом колу играју две утакмице, па ће сви да их узму, има одмах да им скаче цена.
I sad kad ja uzmem nekog od ovih, ispasce da sam to uradio po tvom savetu, a ne zato sto pratim Championship :mad:
Link to comment

Vidim da nas ima 36 u ligi, daj neka jos jednom neko od matematicara izracuna koliko nas je potrebno pa da se krene u potraga i za kolegama, drugarima i ostalima posto vidim da na forumu nema vise zainteresovanih. Dajte se uozbiljiti malo ljudi sezona samo sto nije krenula :P.

Link to comment

Па онда немој њих да узимаш, Пантелија, узми Снодграса што је прешао у Норвич, феноменално је крило, игра по обе стране и имаће бар 10-12 асистенција ове године, да не спомињем како изводи слободњаке. Или Кебеа - чим се опорави - брз је и дупло креативнији играч од Лалане, немогуће је да поново има онако лошу сезону као што му је била прошла. Или офанзивног бека Натанијел Клајна што је прешао у Саутемптон из Паласа (Вест Хем га није довео јер има његовог вршњака, врло талентованог Спенса). :P

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...