Jump to content
IGNORED

Comic Sans i naučnici


copkillah

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    28

  • Zverilla

    18

  • Antares

    13

  • lostfanforever

    11

Top Posters In This Topic

Posted Images

Toliko sam ukapirao, izgleda da je ime tog fonta najveći problem sa istim. Nomen ist omen. Hehe, mislim da znam koji ću font da odaberem za svoju sledeću prezentaciju (ako je ikad bude). Imam taman i lepu priču odavde. :D Nego, ne kažete ništa za moju razglednicu sa LHC-om. (Btw. skroz slučajno mi je poslata baš sada, nema tajming nikakve veze). U stvari je skroz cool, nego ne može da se lepo slika pošto je u 3D.

Link to comment

Molim forumsko pučanstvo da dalju raspravu na ovoj temi nastavimo na Comicu. :D To čisto da vidite da ništa ne boli (evo ja sam se prebacio u Windows samo zato da bih mogao da uživam u svoj njegovoj lepoti.) Ne znam da li topik može da se metamorfozira u pooll, bilo bi zanimljivo videti gde forumaši stoje po ovom pitanju.

Link to comment
Ne znam da li topik može da se metamorfozira u pooll™, bilo bi zanimljivo videti gde forumaši stoje™ po ovom pitanju.
može da se metamorfozira. predlozi za opcije glasanja su dobrodošli

da ne bi bilo samo da i ne. večeras sam "u priprema za put modu", pa su mi i mozak i vreme u stanjima on i off, više off. praštajte."

Edited by mei
Link to comment

Nisam ni znao za taj topik. BTW negde sam imao TTF fajlove sa fontovima sa Joy Division albuma. Ako ikad budem imao prezentaciju koju će da prenosi tevelizija, taj ću da raspalim!Joy-Division-Atmosphere-108831.jpg

Link to comment

:thumbsup:sa closera je remekdelo.bilo je moguće daunloadovati ih sa nekog od sajtova petera savillea.

Edited by McCabe
Link to comment

a ova fora sa helvetikom u guglu...gugl je za neki helvetikin rođendan namestio da kad se ukuca u search helvetica, sve rezultete izbaci iskucane comic sansom. :D

Link to comment
Nisam ni znao za taj topik. BTW negde sam imao TTF fajlove sa fontovima sa Joy Division albuma. Ako ikad budem imao prezentaciju koju će da prenosi tevelizija, taj ću da raspalim!Joy-Division-Atmosphere-108831.jpg
Di ovo ima da se skine?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...