Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

bacio shitake (krupno nasecene) na mulje, kad su krepale i pustile safta dodao bibera, djumbira, gomasia, malo dobrog balzamika, saku persuna, seckanu stabljiku celera, dobro izmesao. sad mogu da radim sta hocu s njima - mogu u pastu, mogu u salatu, mogu na kuskus a mogu i tako da se zobaju. mnogo sam dobar kuvar :0.6:
sam pravis gomasio ili imas neku gotovu varijantu?
Link to comment
sam pravis gomasio ili imas neku gotovu varijantu?
ma kupim onaj od 100 kinti iz bio spajza, nisam bas toliko analan - mada si u pravu, realno je bzvz, mogao bi biti malo intenzivnijeg okusa i dosta zaostaje za pravim
Link to comment
bacio shitake (krupno nasecene) na mulje, kad su krepale i pustile safta dodao bibera, djumbira, gomasia, malo dobrog balzamika, saku persuna, seckanu stabljiku celera, dobro izmesao. sad mogu da radim sta hocu s njima - mogu u pastu, mogu u salatu, mogu na kuskus a mogu i tako da se zobaju. mnogo sam dobar kuvar :0.6:
Joj, biber.Šteta.
Link to comment

sto steta? pa meni je biber, krupno mleveni, OK na pecurci. ne zagadi jelo nego nabodes tu i tamo aromatican komad. sad ako ne volis, izvini sto nisam kuvao za tebe...:)

Link to comment

Ne znam, nekako zatvori ukus, zamuti (suprotno od onog što radi peršun). Nikako mi ne ide na sirote pečurke. No, pošto nisi kuvao za mene......wave2.gif

Link to comment
sto steta? pa meni je biber, krupno mleveni, OK na pecurci. ne zagadi jelo nego nabodes tu i tamo aromatican komad. sad ako ne volis, izvini sto nisam kuvao za tebe... :)
biber je dobar i u kafi, a da nije na pečurkama...
Link to comment

Biber zakon za bilo koje čurke. Ja ih nikad ne solim, da ne onjanjave prerano, nego samo biber, pa kasnije bluk i majčina dušica, pa limunov sok, pa so na kraju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...