Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

3 hours ago, renne said:

bravo za klopu

opravi više to sočivo

 

Пробала сам Рене и опет исто...иде ми на живце тај блек мирор, не видим шта сликам.Сори свима.

Link to comment

Peceni lesnik u secka,food procesor,sta vec imas.I kao za kikiriki puter.Kada dobijes konzistenciju putera,dodas whey,ulje da bi razbilo masu jer ce whey da upije ulje koje se vec razvilo i dodas recimo med kao zasladjivac.Nesto tecno da ne bi aparat eksplodirao.Med,secerni sirup,javorov...i moze kakao da jos pojaca boju.Ofrlje,jedna merica whey na 200gr ljesnjaka.Moze kokos ulje,moze MCT ulje,moze zejtin..sta ko ima.

Link to comment

uh, odlican fazon s wheyom. ja cu whey od vanile i mleko, na pecenom lesniku to ce biti bijela nutjela :D

 

toliko mi se spustio prag na secer s nejedenjem secera, da mi je whey postao presladak. sad mi je dovoljno sladak i mleveni mak poparen toplim mlekom, i sa zaledjenim visnjama, jedem kasikom ko najukusniju strudlu :D

 

tenks.

 

ja inace tu nutelu pravim lesnik, istopljena crna coksa i mleko, i dovoljno mi je slatko sa to secera sto da cokolada. 

 

Edited by darling
Link to comment
29 minutes ago, aram said:

istopim inćun uvek, no eto rešenja kad mi nestane :)

 

ako nemam inćuna (ili usoljene sardele) ja stavim kašičicu fiš sosa

 

Link to comment

Jab to jeo, ali ovo je naravno krajnje subjektivan stav nekog ko skoro da ne jede nikakve slatkiše :D 

poslednje slatko što sam jeo su bile one kajsije punjene kajmakom... a to je bilo pre 4-5 meseci. 

Link to comment
4 minutes ago, aram said:

kajsije punjene kajmakom

 

Danas cu ovo da pravim. 

Zapecene punjene kajsije sa kajmakom i majcinom dusicom. 

 

Hvala za ideju. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...