Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

pa valjda je jasno da je ovo moja slika [emoji4]
 
Tvoja slika? Auuu ala se spržio! Lepši si bio u kafani!




...shiit has hit the fan...

Link to comment
16 minutes ago, renne said:
35 minutes ago, Tvrdica said:
 
ош да нас посвађаш? emoji23.png

Oću

 

Послаћу ти онда Весића да копа тунел испод Џакарте! :tongue:

Link to comment

Popodne kuking. 

 

Ubacio u šerpu u na mast pileću džigu I grubo isečen luk i so. Poklopio. Pomešao par puta. Biber. Štap i mikser bzz bzz, dodao 1.5 kutlaču pileće supe. Tost, puter, pašteta, majonez. J. P. Chenet. Bliss. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Mehh ne prodajem, male su serije, nisu to kajsije ili sljive sa cokoladom [emoji7] a ako pretekne, pre ces je dobiti.

Rekoh teglu, jer de se pozivas na vruc dzem, to nije dobro za tibu [emoji16]

Link to comment

Pre nego što kažem dogovoreno, da utvrdim još ovo: nudiš teglu, ili teglu džema?

 

Pravio sam par puta džem od jagoda, u malim količinama (par teglica) i bio vrlo zadovoljan. Koristio sam šećer u minimalnim količinama i malo arome vanile (tečna Dr Oetker, koja je inače užasna).

Zanima me može li se ovaj džem spremiti bez upotrebe šećera, ima li neko iskustva? Nije bitan sladak ukus, aroma jagoda treba da je dovoljna, već može li se dobiti konzistencija?

 

Mislim da sam ovde nekada pročitao, ne sećam se ko je pisao, možda @darling, o džemu od bundeve, kruške i šljive i taj sam spemio bez dodatka šećera i bio je izvanredan!

Edited by Ras
Link to comment

Mislim na teglu dzema naravno [emoji3]

 

Slazem se da secer ubija onaj pravi njihov ukus i ja stavljam stvarno minimalno secera, jer nisu nazalost doboljno slatke, iako kupujem izvesnu vrstu koja se zove champion, po recima prodavca, mada nisam uspela takve da pronadjem na netu...ima divnu aromu i podseca na one iz detinjstva.

Nazalost one kise i izostanak Sunca u najbitnijem periodu ovoga puta su ucinile da su losije.

 

Inace pravim ga i sa medom i minimalno secera, samo sto ga nisam imala za ovu turu.

 

 

Edit: Pitam se kakve bi bile sa stevijom?

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...