Jump to content
IGNORED

Now cooking!


yolo

Recommended Posts

38 minutes ago, morgana said:

Ras, tvoj link mi je evocirao sjećanje na reklamu iz '80ih za Fortunu, agenciju za bračno posredovanje. Kad sam imala 10 godina činilo mi se da je ti nešto baš super, na tragu ljubavnih vikend romana koje je čitala moja baba.

 

Gugl kaže da još rade, uz članarinu od razumnih 8000 dinara, što je manje od naknade agencija za posredovanje u rentiranju stana.

 

 

 

Je l ti to preporučuješ? :)

 

 

Sećam se Fortune, ne bih ni pomislio da još uvek postoji. Može u isti koš sa preživelim sfrj proizvodima, plazma keksom, bajaderama, čokoladama seka i  bato

 

 

 

Edited by Ras
Link to comment

Koleginica i ja  našle ex kolegu (55) na nekom od sajtova za upoznavanje. Umrle od smeha. "Ženi ostavio stan" (tj. ona ga je izjurila  iz istog sa najlon treger kesom u koji je stavio sve svoje stvari), živi u vikendici 60 km od Bgd, to je ostavio za kasnije kad se bolje upozna sa srećnicom, a u ličnim podacima naveo da je fakultetski obrazovan Beograđanin, koji traži doktorku do 35 godina visina 175 cm težina 65cm  i primanjima od oko 1500 evra.

Edited by halloween
Link to comment
8 hours ago, Ras said:

Drugarice, butkice, ... i meni se zavrtelo u glavi. Odmah guglam 'šumadijski poljubac' i jedan od prvih pogodaka kaže:

 

Pronađi muškarci u Šumadijski Okrug koji su zainteresovani za ...

Link vodi ovde: https://www.sajtzaupoznavanjepoljubac.com

 

 

Ха, хааа...ма и нас је привукло то име исписано на јеловник испред ресторана.

 

 

Link to comment
9 hours ago, Ras said:

Drugarice, butkice, ...

 

Ево само буткице, без другарица ипак је ово кулинарски топик.:D

 

103.jpg

Link to comment

Нису Френк, та слика испред твог коментара је димљена буткица у сосу од рена или ти хрена.

 

а ово доле на слики је тај чувени ''пољубац'':laugh:

 

 

104.jpg

Link to comment

Лепе су те ћуфтице, на знам само дал си их ти правио или си опет само сликицу окачио !:rolleyes:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...